Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Łopaty Kwazar

( ilość produktów: 2 )

Dobra łopata to jedno z podstawowych narzędzi, które powinny znaleźć się w każdym domu z ogrodem. Z pomocą łopaty możesz wykopać dołek pod rośliny ozdobne, przekopać grządkę czy wykonać inne prace ogrodowe. Łopata przyda się również w zimie, gdy spadnie śnieg i trzeba zabrać się do odśnieżania chodnika i podjazdu pod domem. W tej kategorii znajdziesz łopaty Kwazar, z pomocą których wykonasz wszystkie niezbędne prace ogrodnicze.

Narzędzia Kwazar - łopata do śniegu

W naszym sklepie znajdziesz łopaty do śniegu Kwazar, które doskonale sprawdzają się podczas odśnieżania. Są wykonane z odpornego na mróz i niskie temperatury plastiku oraz mają wytrzymały drewniany trzonek z uchwytem ułatwiającym operowanie łopatą. Łopata do śniegu może być używana nie tylko podczas odśnieżania, ale również podczas innych prac przydomowych. Dobrze nadaje się do ładowania jesiennych liści na taczki lub do kosza, a także do przesypywania zboża i innych produktów sypkich. Każda z tych łopat zakończona jest metalową listwą, która chroni plastikową głowicę przed wyszczerbieniem oraz ułatwia skuwanie lodu i zmarzniętego śniegu.

Łopaty Kwazar - wiele różnych modeli

Przeglądając produkty marki Kwazar zwróć uwagę na kształt ich głowicy. Do odśnieżania najlepsza będzie szeroka łopata do śniegu, z pomocą której odśnieżysz szeroki pas chodnika czy podjazdu. Dzięki dużej szerokości odśnieżania będziesz mógł szybko i skutecznie pozbyć się śniegu z dużego obszaru, co z pewnością znacznie przyspieszy usuwanie śniegu.

Znajdziesz u nas również produkty o nieco innym kształcie niż typowa łopata do śniegu. Są one węższe, dzięki czemu można nimi łatwiej manewrować i sprawdzają się nie tylko podczas odśnieżania, ale również innych prac w gospodarstwie. Wielu rolników podkreśla, że stosują tę łopatę wszędzie tam, gdzie potrzebne jest im lekkie i poręczne narzędzie o dużej pojemności czyli np. do nasypywania ziarna zbóż i kukurydzy do worków. Wygodny uchwyt na końcu trzonka ułatwia wykonywanie tej pracy i sprawia, że manewrowanie łopatą jest jeszcze łatwiejsze.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą łopat dostępnych w naszym sklepie. Gwarantujemy wysoką jakość produktów, które potwierdza marka Kwazar. Łopata tej marki z pewnością przypadnie Ci do gustu, więc przejrzyj dostępne u nas produkty tej marki i zamów te, które najbardziej pasują do Twoich potrzeb i najlepiej sprawdzą się w Twoim domu i ogrodzie. 

 

      pixel