Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Łopaty do węgla

( ilość produktów: 4 )

Piece węglowe to nadal popularne źródło ciepła w wielu domach. Wykorzystanie węgla do ogrzewania domu wymaga jednak nie tylko odpowiedniego pieca, ale i pozostałego sprzętu, który jest potrzebny, by można było wygodnie palić węglem. W naszym sklepie znajdziesz wiele różnych łopat węglowych, z pomocą których przerzucisz węgiel do piwnicy czy kotłowni, ale również załadujesz nimi węgiel do pieca.

Łopata do węgla - szeroki wybór modeli

Proponujemy łopaty węglowe różnego rodzaju, które można rozpoznać po charakterystycznym kształcie. Są one dość szerokie i duże, dzięki czemu za jednym razem można na nie naładować dużą porcję węgla. Zagięte brzegi zapobiegają rozsypywaniu się załadunku na boki, co znacznie przyspiesza i ułatwia prace związane z przenoszeniem opału w inne miejsce. Głowica jest wykonana ze stali odpornej na uszkodzenia mechaniczne, co bardzo przedłuża żywotność używanej łopaty.

Dobra łopata węglowa ma nie tylko szeroką głowicę wykonaną z wytrzymałego materiału, ale również wygodny trzonek, który ułatwia operowanie łopatą. W łopatach dostępnych w naszym sklepie jest to trzonek drewniany lub wykonany z materiałów sztucznych, trwałych, lekkich i wygodnych w użytkowaniu. Niekiedy jest on specjalnie wyprofilowany, by zmniejszyć napięcie mięśni podczas użytkowania łopaty. Uchwyt wieńczący trzonek ułatwia podnoszenie szufli i manewrowanie nią.

W naszym sklepie znajdziesz nie tylko duże szufle węglowe, ale i małe łopatki, które przydają się w pobliżu pieca, gdy trzeba dorzucić opału lub poruszać paleniskiem. Łopatki te sprawdzają się również w roli narzędzi kominkowych. Można ich użyć do wygarnięcia popiołu z paleniska lub poprawienia ułożenia palących się w kominku rzeczy.

Łopaty węglowe - wybierz najlepszą dla siebie

Jesteśmy przekonani, że łopaty węglowe, które znajdziesz w naszym sklepie Rolmarket.pl, sprawdzą się doskonale podczas przenoszenia, przesypywania lub przekładania zamówionego opału węglowego. Dobrze jest mieć je koło pieca, niezależnie od tego, czy jest to kocioł z automatycznym dozownikiem czy taki, który wymaga regularnego dosypywania opału do paleniska. Wśród produktów dostępnych w naszym sklepie z pewnością znajdzie się łopata węglowa, która będzie idealnie dopasowana do Twoich potrzeb. Wybierz tę, która najbardziej przypadła Ci do gustu, a potem złóż zamówienie, by jak najszybciej wypróbować wybraną łopatę w praktyce.

 

      pixel