Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Łopaty piaskowe

( ilość produktów: 8 )

Przesypywanie piasku, ziaren czy innych produktów sypkich ze skrzyń, worków czy innych pojemników, wymaga posiadania odpowiedniego sprzętu. Do przesypywania najlepiej użyć specjalnych łopat, które swoim kształtem i wielkością sprawiają, że wykonanie tej pracy może odbywać się szybko i wygodnie. Zobacz, jakie łopaty piaskowe znajdziesz w naszym sklepie Rolmarket.pl.

Łopaty piaskowe - różne rozmiary

W naszym sklepie znajdziesz łopaty piaskowe różnego rodzaju. Oferujemy produkty z głowicą ze stali nierdzewnej hartowanej, co zapewnia jej bardzo wysoką wytrzymałość oraz gwarantuje, że łopata nie odkształci się podczas przenoszenia rzeczy cięższych i kanciastych (np. węgla). Znajdziesz u nas również szufle piaskowe malowane proszkowo, które równie dobrze spełniają swoją rolę.

Wybierając łopatę piaskową zwróć uwagę na kształt jej głowicy. Powinna być ona szeroka z zagiętymi brzegami, co zapobiegnie zsypywaniu się na boki przenoszonych z jej pomocą produktów. Dzięki temu łopata piaskowa będzie wspierać pracę i sprawi, że jej wykonanie będzie szybsze i wygodniejsze.

Oferujemy duże szufle piaskowe z drewnianym lub metalowym trzonkiem. Wybór zależy wyłącznie od Twoich preferencji, lecz zwróć uwagę, że metalowe trzonki są najczęściej wyprofilowane, dzięki czemu praca przy ich użyciu jest wygodniejsza i bardziej efektywna. Odpowiedni kąt nachylenia trzonka sprawia, że można łatwo naładować łopatę do pełna, co znacznie przyspiesza i ułatwia pracę.

Oprócz dużych szufli do piasku znajdziesz u nas również mniejsze łopatki, które przydadzą się w sytuacji, gdy potrzebujesz podręcznej łopatki. Dobrze się nadają do nasypywania piasku czy ziaren do worków, a odpowiedni kształt głowicy zapewnia precyzję podczas przesypywania. One również, podobnie jak duże szufle piaskowe, mają  zagięte brzegi, co zapobiega zsypywaniu się produktu na boki.

Łopata piaskowa - wybierz model dla siebie

Wybierając łopatę piaskową dla siebie zastanów się, do jakich prac będziesz wykorzystywać ją najczęściej, bo od tego zależy jak duża powinna być jej głowica. Do piasku polecamy szufle z głowicą o dużej pojemności. Natomiast do przesypywania mniejszej ilości produktów sypkich lepiej nada się niewielka łopatka. Przejrzyj dostępne produkty i wybierz łopatę, która najlepiej pasuje do Twoich oczekiwań, a następnie złóż zamówienie, by móc jak najszybciej sprawdzić, że wybrana łopata piaskowa okazała się najlepsza w swojej kategorii.

 

      pixel