Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Ostre szpadle

( ilość produktów: 3 )

Prace ogrodowe, dzięki którym można spełnić marzenie o pięknym ogrodzie, wymagają odpowiedniej wiedzy i sprzętu. O wiedzę musisz zadbać samodzielnie, ale najlepsze narzędzia znajdziesz w naszym sklepie internetowym Rolmarket.pl. W tej kategorii proponujemy szpadle ostre, w tym szpadle Fiskars Solid, które doskonale sprawdzają się podczas prac ogrodniczych.

Szpadel ostry - zobacz dostępne modele

W naszym sklepie znajdziesz szpadle ostre, które mają charakterystyczny zaostrzony kształt głowicy. Dzięki takiemu kształtowi łatwiej jest wbić ten szpadel w glebę, nawet jeśli jest ona bardzo twarda. Zaostrzona krawędź skutecznie przecina korzenie, co przydaje się podczas wykopywania otworów do sadzenia roślin ozdobnych. Z jego pomocą można łatwo pozbyć się kępek trawy, które wyglądają bardzo nieestetycznie na trawniku oraz na rabatach kwiatowych.

Wybierając szpadel warto zwrócić uwagę nie tylko na jego kształt, ale również na materiał, z którego został on wykonany. Warto zwrócić na szpadel Fiskars Solid, którego głowica jest wykonana z hartowanej stali. Gwarantuje to jej doskonałą trwałość oraz sprawia, że szpadel ten będzie przez długi czas świetnie spełniał swoją rolę. Nawet podczas prób wbicia w bardzo twardą glebę szpadel ten nie wygnie się i nie zniekształci, a jego twarda głowica umożliwia efektywniejszą pracę.

Przy wyborze szpadla istotne znaczenie ma również jego trzonek. Powinien być lekki, aby łatwo można było nim manewrować. Szpadel ostry Fiskars ma trzonek wykonany z kompozytów włókna szklanego, co gwarantuje jego lekkość i trwałość. Zwróć uwagę również na fakt, że szpadel Fiskars ma na końcu uchwyt w kształcie litery d, który umożliwia efektywniejszą pracę i zapewnia wygodny chwyt podczas prac ogrodniczych.

Wybierz szpadel ostry dla siebie

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą szpadli dostępnych w naszym sklepie. Bez wątpienia to najlepsze narzędzia do kopania, usuwania korzeni oraz wykopywania otworów pod krzewy i inne rośliny ozdobne. Przejrzyj dostępne modele i wybierz ten szpadel ostry, który najlepiej sprawdzi się podczas prac ogrodniczych, jakie planujesz. Polecamy wybrać szpadel ostry Fiskars Solid, którego zaostrzona krawędź świetnie się sprawdzi podczas usuwania korzeni i kępek trawy. Zamów to narzędzie już teraz i wykorzystaj w pełni możliwości tego produktu podczas kopania, usuwania korzeni i innych prac w Twoim ogrodzie. 

 

      pixel