Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Szpadle Cellfast

( ilość produktów: 11 )

Realizacja marzenia o pięknym ogrodzie jest niemożliwa bez odpowiednich narzędzi ogrodniczych. Do tych najważniejszych należy szpadel, z pomocą którego można wykonać wiele prac związanych z przygotowaniem gruntu pod wysiew nasion, sadzeniem roślin ozdobnych oraz ich przesadzaniem. W tej kategorii znajdziesz szpadle Cellfast, które cieszą się dobrymi opiniami wśród osób ogrodników profesjonalnych oraz amatorów.

Szpadel Cellfast - dobry do pracy w twardej ziemi

Wybór odpowiedniego szpadla to niełatwe zadanie, bo wybór zależy przede wszystkim od tego, jakie prace mają być wykonywane z jego pomocą. Szpadle różnią się bowiem od siebie szerokością oraz kształtem głowicy oraz długością trzonka. Dobry szpadel gwarantuje prawidłową postawę podczas pracy i zapewnia bezpieczne wykopywanie, sadzenie, przekopywanie. To znacząco wpływa na wysiłek, szczególnie w trakcie pracy w twardej glebie.

Wybierając szpadel warto zatem zwrócić uwagę na kształt głowicy. Szpadle z ostrym zakończeniem można łatwiej wbić w glebę, co może usprawnić przekopywanie i je przyspieszyć. Niektórzy wolą jednak szpadle o prostym kształcie, które równie dobrze sprawdzają się przy wszelkich pracach ogrodniczych. Niezależnie od kształtu głowicy powinna ona być wykonana z trwałych i wytrzymałych materiałów, najlepiej stali hartowanej, która nie będzie wyginać się pod naciskiem w trakcie prac. Dobrze jest również, gdy jest on wyposażony w metalową podstawkę, zapewniającą podparcie przy wbijaniu. Taki dodatek przydaje się w pracy, minimalizuje napięcie mięśni i sprawia, że wykonywanie prac ogrodniczych z użyciem szpadla jest łatwiejsze.

Warto również zwrócić uwagę na trzonek, mający ogromny wpływ na wagę oraz sposób trzymania szpadla. Narzędzia Cellfast mają trzonki wykonane z kompozytów zawierających włókno szklane. Taki trzonek gwarantuje niską wagę szpadla i umożliwia łatwe i bezpieczne wykonywanie prac ogrodowych. 

Szpadel Cellfast - wybierz model dla siebie

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą szpadli Cellfast dostępnych w naszym sklepie. Zastanów się, jakie prace będziesz z użyciem szpadla będziesz wykonywał najczęściej i do tego dobierz ten model szpadla, który będzie nada się do tego najlepiej. Jesteśmy przekonani, że niezależnie od produktu, który wybierzesz, szpadel Cellfast przyda się w Twoim ogrodzie i z jego pomocą wykonywanie wszelkich prac ogrodowych będzie wygodniejsze i łatwiejsze.

 

    pixel