Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Szpadle Fiskars

( ilość produktów: 6 )

Dobry szpadel to jedno z niezbędnych narzędzi w każdym domu z ogrodem. Bez niego trudno sobie wyobrazić sadzenie, przekopywanie oraz wykopywanie roślin, co jest przecież niezbędnym elementem prac ogrodniczych. W naszym sklepie znajdziesz wiele szpadli różnego rodzaju, wśród których na szczególną uwagę zasługują szpadle marki Fiskars.

Szpadel Fiskars - wiele różnych modeli

Fiskars to marka narzędzi, które są cenione zarówno przez ogrodników amatorów, jak i przez profesjonalistów. Dostępne są one w wielu różnych modelach, dzięki czemu każdy znajdziesz szpadel, który najlepiej się wpisze w jego oczekiwania i potrzeby. Wśród najchętniej wybieranych produktów jest szpadel ostry, który dzięki szpiczastemu kształtowi łatwo wbija się w ziemię. Można to wykorzystać zarówno podczas sadzenia roślin, jak i przekopywania grządek.

Nie każdy jednak lubi łopaty o takim zakończeniu głowicy. Niektórzy wolą, gdy łopata ma proste zakończenie. Taka sztychówka Fiskars również znajdzie się wśród produktów dostępnych w naszym sklepie. Podobnie jak inne produkty tej marki, łopata Fiskars jest wykonana z materiałów gwarantujących wygodę i wysoką wytrzymałość. Głowica jest wykonana ze stali hartowanej zakończonej specjalnym zagięciem, ułatwiającą wbijanie łopaty w ziemię. 

Wybierając łopatę warto zwrócić uwagę nie tylko na kształt i wielkość głowicy, ale również kształt trzonka. Dzięki odpowiedniemu profilowaniu można zmniejszyć napięcie mięśni używanych podczas kopania, co zmniejsza wysiłek wkładany w wykonanie tej pracy. Końcówka trzonka w kształcie litery d ułatwia wygodny chwyt i gwarantuje, że prace ogrodowe zostaną wykonane przy minimalnym nakładzie siły.

Fiskars - łopata o wielu zastosowaniach

Lopata Fiskars, podobnie jak inne produkty tej marki, to gwarancja jakości i ergonomii. Seria Solid Fiskars cechuje się szczególną wytrzymałością. Oznacza to, że szpadel Fiskars Solid to najlepszy wybór dla osoby, która chce mieć porządne narzędzie, które będzie można wykorzystywać w ogrodzie podczas wielu różnych prac ogrodniczych. W serii Solid znajdziesz zarówno szpadel ostry, jak i prosty, a wybór zależy wyłącznie od Twoich preferencji. Możesz również wybrać zestaw narzędzi czyli komplet zawierający szpadel ostry i szpadel prostu. Wybór tego produktu sprawi, że będziesz mieć pod ręką narzędzia, które przydadzą się podczas wszelkich prac ogrodowych. Wybierz łopatę dla siebie i zamów ją już dziś!

 

      pixel