Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Szpadle teleskopowe

( ilość produktów: 1 )

Spulchnianie ziemi, przekopywanie grządek, kopanie otworów pod nowe rośliny to prace ogrodnicze, które wymagają odpowiedniego sprzętu. W naszym sklepie znajdziesz wiele szpadli i łopat, które Ci w tym pomogą, a na szczególną uwagę zasługują szpadle teleskopowe. Zobacz, czy szpadel teleskopowy to rozwiązanie, którego szukasz.

Szpadel teleskopowy - idealne dopasowanie do wzrostu

Szpadel teleskopowy to narzędzie, dzięki któremu w końcu zapomnisz o niewygodzie podczas wykonywania prac ogrodniczych. Regulacja długości trzonka pozwala mieć pewność, że wygodnie będą z niego korzystać osoby o różnym wzroście. Dzięki temu będą one mogły pracować tym samym narzędziem, niezależnie od tego, czy są bardzo niskie, czy bardzo wysokie, a w dodatku obie będą czuły się podczas tej pracy komfortowo.

Takie rozwiązanie nie powinno dziwić, gdyż wszystkie narzędzia Fiskars to ergonomiczne projekty, dzięki którym wykonywanie wszelkich prac ogrodniczych jest łatwe i przyjemne. W przypadku szpadli teleskopowych mamy nie tylko możliwość doskonałego dopasowania do wzrostu, co zapewnia teleskopowy trzonek, ale również wygodny uchwyt w kształcie litery D, znacznie ułatwiający podnoszenie szpadla wypełnionego ziemią.

Fiskars - szpadel teleskopowy do zadań specjalnych

Szpadel teleskopowy Fiskars jest wykonany nie tylko z troską o ergonomię podczas pracy wykonywanej przez osoby o różnym wzroście, ale również z materiałów najwyższej jakości. Ostrze zostało wykonane z hartowanej stali borowej, która gwarantuje trwałość i znacznie ułatwia kopanie w ciężkiej glebie. Teleskopowy trzonek został wyprodukowany z tworzyw o wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne i wyginanie, a jednocześnie lekkich i pozwalających na komfortową pracę.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą szpadli teleskopowych znajdujących się w tej kategorii. Wybierając szpadel dla siebie zwróć uwagę na zakres regulacji długości w mm, kąt nachylenia trzonka oraz kształt głowicy. W zależności od potrzeb możesz wybrać szpadel prosty lub szpadel ostry. Możesz również kupić oba szpadle, zwłaszcza jeśli masz duży ogród i oba narzędzia mogą być potrzebne równocześnie. Niezależnie od tego, który szpadel wybierzesz, to możesz mieć pewność, że wszyscy domownicy, niezależnie od wzrostu będą zadowoleni, ze będą mogli wygodnie pracować tym samym narzędziem. Zapoznaj się z naszą ofertą szczegółowo, przejrzyj parametry dostępnych modeli i wybierz szpadel, który najlepiej wpisze się w Twoje oczekiwania.

      pixel