Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Walce do trawy 80cm

( ilość produktów: 2 )

Wałowanie trawnika to jedna z czynności pielęgnacyjnych, które wpływają na wygląd i jakość trawnika. Jeśli marzysz o tym, by wokół Twojego domu był piękny, równy i elegancki trawnik, to wybierz walec do trawy, który pomoże Ci wypełnić to zadanie. Zobacz, jakie walce znajdziesz w naszym sklepie.

Duży walec ogrodowy - idealny na duże powierzchnie

W tej kategorii znajdziesz walec ogrodowy, którego szerokość robocza wynosi 80cm. Dzięki temu za jednym razem wyrównasz pas trawy o tej szerokości, co znacznie przyspieszy i ułatwi Ci pracę. Polecamy walec o tym rozmiarze szczególnie wtedy, gdy masz duży trawnik i lubisz ułatwiać sobie pracę.

Walec do trawy przyda się przede wszystkim podczas zakładania trawnika, pomagając odpowiednio przygotować glebę pod sianie trawy, a następnie wbijając jej nasiona mocniej w glebę. Nie jest to jednak jedyne jego zadanie, bo walec ogrodowy można wykorzystywać również w późniejszym czasie. 

Walec ogrodowy do trawy-trawnika warto wykorzystać na wiosnę, gdy stan darni daleki jest od naszych marzeń. Doskonale sprawdzi się, gdy chcemy naprawić szkody i nierówności w powierzchni trawnika, które spowodowały krety i nornice. Takie działanie będzie szybsze i skuteczniejsze niż wyrównywanie trawnika za pomocą grabi. Walec ogrodowy dobrze nada się również jako aerator do trawnika, gdyż duży walec ogrodowy do trawy można wyposażyć z specjalne kolce. Dzięki temu rozwiązaniu będzie można napowietrzyć i spulchnić glebę, a tym samym znacząco poprawić warunki do rozwoju trawy.

Walec do trawy 80cm- na co zwracać uwagę przy wyborze?

W naszym sklepie znajdziesz walce ogrodowe 80cm różnego rodzaju, ale możesz mieć pewność, że niezależnie od wyboru modelu będzie to solidny walec ogrodowy. Wiemy, że walec ogrodowy powinien być mocny i wytrzymały, dlatego każdy z walców dostępnych w naszym sklepie to wysokiej jakości produkt polski. jest łatwy w montażu i wykonany z mocnej stali, która nie zniekształci się pod naciskiem wody lub piasku, którym napełnia się walec. 

Wybierając walec warto zwrócić uwagę również na akcesoria dodatkowe, czyli przede wszystkim kolce do walca. Są u nas dostępne walce z kolcami, sprzedawane w komplecie , do innych zaś można dokupić walce w późniejszym czasie. Polecamy zakup w komplecie, gdyż dzięki temu można będzie od razu mieć narzędzie o kilku funkcjach, co z pewnością zmotywuje do ich wykorzystania podczas dbania o trawnik.

Walce do trawy - inne kategorie:

      pixel