Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Widły 4 zębne

( ilość produktów: 7 )

Dobre widły to niezbędne wyposażenie każdego gospodarstwa rolniczego i domu z ogrodem. Mogą one pełnić wiele funkcji i być użytkowane w bardzo różnych sytuacjach. Zobacz, jakie widły 4 zębne znajdziesz w naszym sklepie i wybierz model najlepszy dla siebie.

Widły 4 zębne - gospodarcze i ogrodnicze

Widły 4 zębne to najpopularniejszy model wideł, które możesz znaleźć w naszym sklepie. 4 zęby mają zarówno widły ogrodnicze zwane również widłami amerykańskimi, jak również widły gospodarcze 4 zębne, które cieszą się szczególną popularnością wśród osób zajmujących się rolnictwem.

Widły gospodarcze mają ostre i cieńsze zęby w porównaniu z widłami ogrodniczymi, bo ich głównym zadaniem jest wygodne nabijanie gnoju, słomy czy rozgarnianie siana. Widły ogrodnicze z kolei mają zdecydowanie grubsze zęby, co dużo lepiej sprawdza się podczas prac ogrodniczych takich jak przekopywanie, przesadzanie czy spulchnianie ziemi. Dzięki takiej konstrukcji mogą doskonale zastąpić szpadle i łopaty, szczególnie w miejscach, gdzie zależy nam na ochronie korzeni.

Widły 4 zębne - szeroki wybór modeli

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór wideł 4-zębnych takich producentów jak Fiskars czy Greenmill, które są solidne i wytrzymałe. Warte uwagi są szczególnie 4 zębne widły Fiskars, gdyż jak wszystkie narzędzia tej marki są one zaprojektowane przy uwzględnieniu ergonomii użytkowania. Dzięki temu są one nie tylko wytrzymałe i solidne, ale przede wszystkim praca z nimi nie powoduje nadmiernego obciążenia mięśni i stawów, co przekłada się na wysoki komfort pracy.

Wszystkie widły dostępne w naszym sklepie, nie tylko te marki Fiskars, są wykonane z materiałów najwyższej jakości, co gwarantuje ich trwałość. Zęby wykonane ze stali hartowanej i lekki trzonek metalowy lub z tworzywa sprawiają, że praca z użyciem wideł jest bardzo komfortowa. Niezależnie od tego, czy przerzucasz gnój, rozładowujesz wóz ze słomą czy przekopujesz grządkę możesz mieć pewność, że widły ze sklepu Rolmarket.pl sprawdzą się w tej roli doskonale.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą wideł w naszym sklepie. Polecamy zastanowić się nad tym, do czego będą używane widły, a potem wybrać widły ogrodnicze Fiskars lub widły gospodarcze, a potem wybrać konkretny model dla siebie. Możesz również zdecydować się na komplet narzędzi Fiskars czyli widły i łopatę, dzięki którym będziesz miał wszystko czego potrzeba, by wykonywać prace w swoim gospodarstwie lub ogrodzie.

 

Widły - inne kategorie:

      pixel