Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Widły do gnoju

( ilość produktów: 1 )

Szukasz wideł, które pomogą i przyspieszą wykonywanie prac gospodarczych? Hodujesz zwierzęta i potrzebujesz szybko i sprawnie usuwać gnój z obory? Zobacz jakie widły do gnoju znajdziesz w naszym sklepie i wybierz widły do obornika najlepsze dla siebie.

Dobre widły do gnoju - najważniejsze cechy

Dobre widły do gnoju to narzędzie, które może pomóc w codziennym wykonywaniu prac w gospodarstwie. Wbrew swojej nazwie można je wykorzystać w branżach innych niż rolnictwo, gdyż służą one nie tylko do usuwania obornika, ale przydadzą się również w innych sytuacjach takich jak przerzucanie skoszonej trawy, siana czy przenoszenia kostek słomy. Biorąc pod uwagę tak szeroki zakres prac nietrudno się domyślić, że dobre widły do obornika muszą być solidne i wytrzymałe, a jednocześnie odporne na działanie substancji, z jakimi będą mieć kontakt.

Wybierając widły do obornika warto zatem zwrócić uwagę na materiał, z którego zostały wykonane ich zęby. Najlepsze będą te ze stali nierdzewnej hartowanej, która jest wytrzymała i odporna. Dobrze by było, aby zęby wideł były zakończone na ostro, co ułatwi nabijanie transportowanych produktów. 

Niebagatelne znaczenie ma również trzonek, który powinien być przede wszystkim lekki, by długotrwałe korzystanie z wideł nie powodowało nadmiernego obciążenia dla kręgosłupa i mięśni. Niektóre marki np. Fiskars, oferują widły zaprojektowane zgodnie z zasadami ergonomii, dzięki czemu praca z nimi jest jeszcze łatwiejsza i wygodniejsza. Jednym z elementów podnoszących komfort pracy jest również uchwyt znajdujący się na końcu wideł. Dzięki niemu można nimi łatwiej operować, co ma szczególne znaczenie przy podnoszeniu ciężarów o większej wadze.

Widły do gnoju - wybierz model dla siebie

W naszym sklepie znajdziesz widły do gnoju różnych producentów. Większość z nich to widły 4-zębne, choć znajdą się również widły z inną liczbą zębów. Różnią się one nie tylko liczbą zębów, ale również materiałem, z którego została wykonana głowica z zębami oraz trzonek. Są widły z metalowym trzonkiem, ale również modele z trzonkiem z tworzywa, bardzo odpornego i wytrzymałego, co zapobiega odkształceniu i wyginaniu się trzonka.

Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z pełną ofertą wideł w naszym sklepie. Jesteśmy przekonani, że znajdą się wśród nich widły gospodarcze, które spełnią Twoje oczekiwania. Przejrzyj je już teraz, a potem wybierz i zamów widły do obornika dla siebie już dziś!

 

Widły - inne kategorie:

      pixel