Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Widły do kopania

( ilość produktów: 2 )

Wykonywanie wszelkich prac ogrodniczych wymaga odpowiedniego sprzętu. Im lepiej będzie on dopasowany do rodzaju wykonywanej pracy, tym szybciej i łatwiej będzie można ją wykonać. Niektóre prace np. kopanie można wykonywać różnymi narzędziami i wbrew pozorom można to robić szybko i wygodnie nie tylko szpadlem czy łopatą. W tej kategorii znajdziesz widły do kopania, które doskonale sprawdzą się w tej roli.

Widły do kopania - dlaczego warto ich używać?

Widły do kopania to narzędzie, dzięki któremu można wygodnie przekopać grządkę na warzywa, rabatę kwiatową czy spulchnić ziemię w trawniku. Odpowiednio grube i wytrzymałe zęby łatwo wchodzą w glebę, spulchniając ją, a jednocześnie nie przecinając korzeni. Dzięki temu jest to doskonałe narzędzie do przesadzania roślin i do wykopywania otworów pod nowe nasadzenia, bez ryzyka, że rośliny rosnące w pobliżu ucierpią podczas tego zabiegu. 

Dobre widły ogrodowe mają więc cały szereg zastosowań, a oprócz wymienionych powyżej warto dodać również możliwość używania ich do ładowania i rozgrzebywania siana, skoszonej trawy czy opadniętych liści. Dobrze nadają się też do wszelkich prac związanych z kompostownikiem. Nie tylko pomogą zamieniać kolejne warstwy kompostu, ale również będzie można ich użyć do ładowania gotowego kompostu na taczki i transport do miejsca, w którym ma być on wykorzystany. Co prawda niektórzy mówią, że w tej roli lepiej sprawdzają się widły gospodarcze, ale widły ogrodowe również świetnie się sprawdzą podczas prac tego rodzaju.

Widły do kopania - szeroki wybór modeli

W naszym sklepie znajdziesz wiele modeli wideł do kopania. Na pierwszy rzut oka niewiele się one od siebie różnią, bo wszystkie mają podobny kształt i ilość zębów, a jednak jak zwykle diabeł tkwi w szczegółach. Jeśli zależy Ci na wytrzymałości, to zwróć uwagę na widły amerykańskie ze stali węglowej, których jakość pozwala mieć pewność, że to narzędzie wytrzyma przez lata. Jeśli chcesz mieć widły nie tylko wytrzymałe, ale również ergonomiczne, to sięgnij po widły Fiskars, które podobnie jak inne narzędzia ogrodnicze tej marki są zaprojektowane w trosce o najwyższy komfort użytkowania. Odpowiedni kształt trzonka, uchwyt na jego końcu, kąt pochylenia głowicy względem trzonka to wszystko zostało uwzględnione podczas projektowania tych wideł, by zapewnić jak najmniejsze napięcie mięśni pleców podczas użytkowania tych wideł. Przejrzyj wszystkie dostępne modele wideł ogrodowych i wybierz ten, który najbardziej pasuje do Twoich potrzeb.

 

Widły - inne kategorie:

      pixel