Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Widły do obornika

( ilość produktów: 1 )

Hodowla zwierząt w gospodarstwie rolnym wymaga nie tylko wiele pracy i zaangażowania, ale również narzędzi, które ułatwią jej wykonywanie. Należą do nich z pewnością dobre widły do obornika, dzięki którym usunięcie zanieczyszczonej ściółki spod krów i innych zwierząt, jest szybkie i wygodne. Zobacz, jakie widły do gnoju znajdziesz w naszym sklepie i wybierz najlepsze dla siebie.

Widły do obornika - jak wybrać?

Wybierając widły do obornika warto zwrócić uwagę przede wszystkim na zęby. Powinny być one ostre i mocne, bo to zapewni ich bezpieczne i długotrwałe użytkowanie. Dzięki ostrym końcówkom łatwo będzie można wbić je w przenoszony obornik, co znacznie ułatwi i przyspieszy prace związane z wymianą ściółki pod zwierzętami.

Ważne jest, by widły do obornika miały również wygodny trzonek czyli taki, który nie będzie wyślizgiwał się z rąk. Dobrze by było, aby miał na końcu uchwyt, bo to ułatwia pracę oraz był wykonany z lekkiego, a jednocześnie wytrzymałego materiału, co pozwoli uniknąć jego zniekształceń w trakcie przenoszenia cięższych rzeczy.

Warto zwrócić również uwagę na ergonomię czyli wybrać widły do obornika marki Fiskars, która słynie z produktów zaprojektowanych z troską o zdrowie użytkowników. Dzięki odpowiedniej długości i kształtowi trzonka oraz kątowi pochylenia głowicy, widły do obornika tej marki nie powodują nadmiernego obciążenia kręgosłupa i napięcia mięśni, co znacznie podnosi komfort ich użytkowania. 

Widły do obornika - solidne i wytrzymałe

W naszym sklepie Rolmarket.pl znajdziesz widły do obornika różnych marek. Różnią się od siebie liczbą zębów, długością trzonka oraz materiałem, z którego zostały wykonane. Łączy je jednak fakt, że dzięki trwałemu i solidnemu wykonaniu będą one służyć przez długi czas. Dobrze naostrzone końcówki zębów służące do wbijania się w materiał sprawiają, że nadają się one nie tylko jako widły do obornika, ale również do przenoszenia innych materiałów Dobrze sprawdzą się też podczas transportu kostek słomy czy siana oraz innych materiałów, które wymagają przerzucania lub przenoszenia z miejsca na miejsce.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą wideł do obornika. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz wśród nich widły spełniające Twoje wymagania i będziesz mógł powiedzieć, że masz świetne widły do obornika, które działają tak dobrze jak widły do tura i doskonale się sprawdzają jako narzędzia, które masz zawsze pod ręką. Wybierz i zamów widły do obornika już teraz!

 

Widły - inne kategorie:

      pixel