Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Widły Fiskars

( ilość produktów: 4 )

Widły to narzędzia ogrodnicze, które mimo nieskomplikowanej budowy może pełnić bardzo wiele ważnych funkcji. Wiele osób nie wyobraża sobie prac w przydomowym ogrodzie czy w gospodarstwie rolnym bez wideł dobrej jakości. Zobacz widły marki Fiskars, które, jak wszystkie narzędzia tej marki, są prawdziwą ekstraklasą wśród narzędzi ogrodniczych i sprawdź, do czego możesz je wykorzystać.

Widły do kopania, spulchniania i nie tylko

Widły to narzędzie, które ma bardzo wiele różnych zastosowań. Może być używane do spulchniania ziemi, rozbijania jej grud, przekopywania grządek i rabat. Świetnie sprawdza się również podczas przesadzania roślin, rozgrzebywania siana i ładowania go na wóz czy taczki. Bez wątpienia listę sytuacji, w których można użyć wideł jest jeszcze więcej, dlatego nikogo nie powinno dziwić, że są one typowym wyposażeniem każdej komórki na narzędzia w domu z ogrodem czy w gospodarstwie rolnym.

Widły gospodarcze mogą wyglądać nieco inaczej niż widły ogrodowe. Te pierwsze mają zwykle cieńsze zęby, które uławiają nabijanie siana, liści, trawy czy słomy. Natomiast te drugie zwane są również widłami amerykańskimi, to widły do kopania, dlatego ich zęby są zrobione z nieco grubszego materiału. Dzięki temu można je swobodnie wbijać w glebę bez ryzyka, że ich zęby zostaną powyginane.

Widły Fiskars - wiele rodzajów, doskonała jakość

Szukając wideł dla siebie należy przede wszystkim odpowiedzieć sobie na pytanie, do czego mają one służyć. Jak zostało napisane powyżej różnią się one kształtem głowicy i rodzajem zębów, dlatego odpowiedź na to pytanie jest kluczowa, jeśli chcemy mieć narzędzie, które spełni nasze oczekiwania.

Drugą ważną kwestią jest rodzaj trzonka, który powinien mieć jak najbardziej ergonomiczny kształt. Dzięki temu będzie można znacząco zmniejszyć napięcie mięśni pleców, co korzystnie wpłynie na samopoczucie po wykonanej pracy. Widły marki Fiskars, podobnie jak inne narzędzia Fiskars, są zaprojektowane ze szczególną troską o ergonomię pracy. Wybierając je możesz mieć zatem pewność, że niezależnie od rodzaju wideł będzie to model zapewniający najwyższy komfort pracy. Gdy dodasz do tego głowicę wyprodukowaną z wysokiej jakości stali, wytrzymałej i odpornej, to sam przyznasz, że widły do kopania Fiskars i widły gospodarcze tej marki to produkt, którego szukasz. Zobacz wszystkie modele wideł Fiskars dostępne w naszym sklepie i wybierz model, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb. 

Widły - inne kategorie:

      pixel