Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Widły gospodarcze

( ilość produktów: 7 )

Trudno sobie wyobrazić gospodarstwo rolne bez wideł, które mogą się przydać w bardzo wielu sytuacjach. Doskonale nadają się do przerzucania schnącego siana, wyrzucania gnoju czy ładowania skoszonej trawy na wóz. Jednym słowem dobre widły gospodarcze to skarb, a w tej kategorii znajdziesz wiele modeli. Zobacz je wszystkie i wybierz te widły, które będą dla Ciebie najlepsze.

Widły gospodarcze - funkcjonalne i wygodne

Jedną z ważniejszych cech wideł gospodarczych jest kształt i liczba zębów. Większość producentów oferuje widły 4-zębowe, choć czasem można spotkać również modele 3-zębowe. Zęby są zakończone na ostro, co znacznie ułatwia nabijanie na widły wszystkiego, co ma być przetransportowane.

Dobre widły są wykonane z materiałów dobrej jakości. Mamy tu na myśli głowicę z zębami ze stali, która zapewnia najwyższą wytrzymałość podczas użytkowania wideł. Dobrze by było, aby była ona dodatkowo zabezpieczona lakierem nanoszonym proszkowo, co ułatwi oczyszczanie narzędzia po wykonanej pracy i zapobiegnie działaniu wilgoci i innych substancji na stal. 

Mówiąc o dobrej jakości materiałów nie możemy pominąć również trzonka. Dobrze by było, aby był on wykonany z materiałów lekkich, a jednocześnie miał ergonomiczny kształt. Dzięki temu będzie można łatwo nim operować, minimalizując napięcie mięśni i zwiększając komfort podczas pracy. Jeśli dodatkowo będzie miał w górnej części trzonka uchwyt, to praca z nim będzie jeszcze łatwiejsza.

Widły - wiele modeli do wyboru

W naszym sklepie Rolmarket.pl znajdziesz wiele modeli wideł gospodarczych dostępnych pojedynczo lub w kompletach ze szpadlami i grabiami. Znajdziesz narzędzia polskich producentów i narzędzia Fiskars, które cieszą się dużą popularnością na całym świecie.

Z ich pomocą możesz przerzucać i rozgarniać siano, ładować je na wóz czy taczki, a także wyrzucać gnój, ładować pocięte gałęzie, opadnięte liście. Dobrze sprawdzą się również przy pracach związanych z kompostownikiem, gdyż z ich pomocą będziesz mógł wygodnie przerzucać warstwy, a potem ładować gotowy kompost do taczek, by wykorzystać je w przydomowym ogrodzie warzywnym i kwiatowym.

Zachęcamy do przejrzenia wszystkich dostępnych produktów, bo różnią się one wieloma szczegółami. Dzięki temu znajdzie coś dla siebie zarówno osoba lubiąca model wideł z krótkimi zębami, jak i ta, która woli z długimi. Dostępne narzędzia mają również różne rodzaje trzonków, więc każdy znajdzie model dopasowany do swoich potrzeb.

 

Widły - inne kategorie:

      pixel