Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Nasiona rolnicze

( ilość produktów: 52 )

Wysokiej jakości nasiona rolnicze to produkty, które pozwolą Ci na zasianie pięknego trawnika, bogatej we właściwości odżywcze trawy dla zwierząt hodowlanych, a nawet kwiecistej łąki, która będzie wabić motyle. Zobacz, jakie produkty są tutaj dostępne i wybierz coś dla siebie. W razie potrzeby zawsze służymy radą!

Nasiona rolnicze na poplon – różnorodne gatunki i specjalistyczne mieszanki

W naszym sklepie internetowym znajdziesz przede wszystkim nasiona rolnicze na poplon. Gatunki takie jak facelia błękitna, gorczyca żółta czy rzodkiew oleista tworzą starannie wyselekcjonowane kompozycje roślin, które przeciwdziałają degradacji gleb i poprawiają jej strukturę, jednocześnie wzbogacając warstwę uprawną w niezbędny do wzrostu roślin azot. Zasiej tego typu nasiona rolnicze, a zwiększysz zawartość próchnicy w glebie, tym samym zwiększając jej urodzajność.

Nasiona rolnicze traw pastewnych – zdrowa dieta Twoich zwierząt

Na stronie Rolmarket.pl znajdziesz także szereg nasion rolniczych traw pastewnych i łąkowych. Wysokiej jakości materiał siewny od sprawdzonych producentów sprawi, że na Twojej ziemi wyrośnie wieloletnia mieszanka kośna. Kompozycja takich roślin jak koniczna czerwona, życica trwała czy kostrzewa trzcinowa da wysoki plon, bogaty w różnorodne właściwości odżywcze, które wzbogacą dietę Twoich zwierząt. Aby stworzyć wysokiej jakości pastwisko, które wykarmi Twoją trzodę, wybierz produkty takie jak Trawa pastewna Planta, Trawa Mleczna Łąka marki Rolmarket lub mieszanka traw z lucerną Premium marki Pietrzak.

Kwietna łąka – najpiękniejszy wabik na motyle

Z myślą o potrzebach naszych klientów oferujemy także mieszankę nasion rolniczych, dzięki którym wysiejesz kolorową łąkę, która będzie wabić motyle. Mieszanki takie jak Łąka kwiatowa marki Planta składają się aż z 32 gatunków roślin, takich jak chaber bławatek, kminek zwyczajny czy cynia. Wielobarwny ogród kwitnący od lipca do października i obecność różnorodnych gatunków motyli gwarantowane!

Nasiona rolnicze – mieszanki o różnym zastosowaniu

Pozyskanie z własnej uprawy plonów, pokrywających zapotrzebowanie gospodarstwa to główny cel każdego rolnika. Zarówno w przypadku hodowli zwierząt, jak i uprawy zbóż istotne jest wysiewanie dodatkowych roślin, dostarczających cennej paszy czy zielonego nawozu. Zrównoważone gospodarowanie dostępnymi terenami pomaga znacznie zmniejszyć koszty, a przez to – zaoszczędzić.

Decydując się na dodatkowe obsianie gruntów, warto wybrać nasiona rolnicze wysokiej jakości. Dają one większą szansę na obfite plony, a ponadto niwelują ryzyko wprowadzenia szkodników czy chorób do gleby. W naszym asortymencie znajdziesz sprawdzone nasiona rolne z różnych półek cenowych, dostępne od ręki. Sprawdź!

Nasiona rolne – mieszanki pastewne i łąkowe

Rolnicy parający się hodowlą doskonale wiedzą, jak duże znaczenie ma odpowiednia dieta. Właściwie karmione zwierzęta szybko rosną i nie chorują, a pozyskiwane z nich produkty (takie jak jajka, mięso czy mleko) są bardzo dobre w smaku. Nie musisz jednak zaopatrywać się w gotowe pasze, by zapewnić swojej trzodzie odpowiednią dietę – możesz stworzyć je samodzielnie!

Nasiona rolne, z których powstają mieszanki pastewne oraz łąkowe zapewniają szybki wzrost, oraz duże plony. Trawy te świetnie nadają się zarówno na wypas, jak i pokos. Pozyskane z nich siano, zielonka oraz kiszonki bogate są w białko i niezbędne składniki odżywcze. Tego typu pasza charakteryzuje się wysoką wartością energetyczną, a ponadto jest stosunkowo niedroga w pozyskaniu.

Nasiona rolnicze – mieszanki na poplon i międzyplon

Wysiewanie poplonów oraz międzyplonów to coraz częściej stosowana praktyka. Pozwala ona nie tylko pozyskać dodatkowe ilości paszy czy zielonego nawozu, ale także wzbogacić grunty o cenne składniki odżywcze. Wiele gatunków roślin wykazuje również właściwości fitosanitarne, czyli zwalczające szkodniki zagrażające uprawom. Wysiewanie przedplonów oraz międzyplonów pomaga więc ograniczyć ilość stosowanych pestycydów.

Nasiona rolnicze wykorzystywane w tym celu dostępne są zarówno w postaci mieszanek, jak i pojedynczych gatunków roślin. Przed zakupem warto zapoznać się z informacjami producenta, by dopasować rodzaj wysiewu do klasy gruntów.

Nasiona rolne – dopasowane do Twoich potrzeb

W naszym bogatym asortymencie znajdziesz gotowe mieszanki traw pastewnych, łąkowych oraz kośnych najwyższej jakości. Aby jeszcze lepiej dopasować wysiew do potrzeb swojego gospodarstwa, możesz wybrać również pojedyncze rośliny o konkretnych właściwościach. Facelia błękitna świetnie sprawdzi się jako element łąki, założonej w pobliżu pasieki. Gorczyca biała pozwoli na pozyskanie dużych ilości zielonego nawozu, mogącego z powodzeniem zastąpić obornik. Z kolei mieszanka gorzowska może zostać wysiana nawet na bardzo ubogich gruntach i stać się cennym źródłem pożywienia dla zwierząt gospodarskich.

Szukasz sprawdzonego sklepu, w którym większość towarów dostaniesz od ręki? Interesuje Cię zrównoważone zarządzanie ziemią i ekologiczne pozyskiwanie surowców? Sprawdź nasz asortyment – znajdziesz tu wszystko, co jest Ci niezbędne do prowadzenia gospodarstwa rolnego.

pixel