Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Trawa łąkowa

( ilość produktów: 9 )

Kwietne łąki, które pięknie dekorują krajobraz latem i wiosną, to nie tylko ozdoba, ale cenna pasza dla wielu zwierząt hodowlanych. Nic zatem dziwnego, że rolnicy chętnie sięgają po mieszanki traw łąkowych oraz koniczynę i lucernę. Wszystkie nasiona tych roślin można znaleźć w naszym sklepie Rolmarket.pl

Trawa łąkowa – mieszanki różnego rodzaju

W naszym sklepie znajdziesz mieszanki traw łąkowych różnego rodzaju, dzięki czemu z pewnością znajdziesz trawy, które spełnią Twoje oczekiwania. Możesz zdecydować się na mieszanki z koniczyną, lucerną lub wyłącznie nasiona koniczyny czerwonej i lucerny. Wszystko zależy od tego, w jakim celu chcesz wysiać trawy łąkowe i na jakim terenie. Mamy mieszanki traw łąkowych na tereny suche i słabe ziemie, jak również nasiona ziół i kwiatów wabiących. 

Trawy łąkowe – z myślą o pszczołach

Warto wiedzieć, że niektóre mieszanki traw łąkowych to mieszanki zawierające rośliny miododajne. Ich posianie wabi pszczoły, a nektar i pyłek z nich zebrany staje się ważnym składnikiem produkowanego przez pszczoły miodu. Doskonałe właściwości miododajne ma koniczyna czerwona czy lucerna, ale również zioła, które wchodzą w skład dostępnych w naszym sklepie mieszanek wabiących owady. Walory te docenią przede wszystkim właściciele pasiek, ale powinni mieć je na uwadze wszyscy, którym zależy na wspieraniu pszczół. 

Trawy łąkowe – mieszanki w różnych opakowaniach

W naszym sklepie znajdziesz mieszanki traw łąkowych, które różnią się pomiędzy sobą nie tylko składem czy przeznaczeniem, ale również rozmiarem opakowania. Dzięki temu znajdzie coś dla siebie rolnik szukający mieszanki do wysiewu na dużym areale, jak i właściciel niewielkiego kawałka ziemi koło domu, na którym chce posiać mieszankę łąkową wabiącą pszczoły. W sklepie Rolmarket znajdą oni mieszanki traw w opakowaniach od 200g do 30 kg, co pozwoli im idealnie dobrać ilość nasion do obszaru, na którym chcą je zasiać.

 

 

 

    pixel