Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Nawozy Fructus

( ilość produktów: 1 )

Odpowiednie nawożenie roślin jest konieczne, jeśli chcemy im zapewnić właściwe warunki do prawidłowego wzrostu. Te zaś są niezbędne, jeśli marzymy o tym, by mieć piękny pełen kwiatów ogród oraz zebrać obfite plony warzyw i owoców z przydomowego ogrodu. Jeśli to marzenie ma stać się rzeczywistością, to warto zainteresować się ofertą nawozów Fructus.

Nawozy Fructus – dla roślin ozdobnych, trawnika, krzewów i iglaków

Nawozy Fructus to cała gama nawozów przeznaczonych dla roślin ozdobnych, trawników, drzew i krzewów oraz iglaków. Są wśród nich nawozy zawierające uniwersalne mieszanki składników odżywczych oraz nawozy specjalnego przeznaczenia, pozwalające pozbyć się określonych problemów z roślinami. Szczególną uwagę warto zwrócić na nawozy zapobiegające brązowieniu igieł roślin iglastych czy nawozy przeciwdziałające mchowi na trawnikach. W naszym sklepie znajdziesz nawozy Fructus w wielu różnych rodzajach. Większość z nich stanowią nawozy granulowane, najłatwiejsze do stosowania. Dostępne u nas nawozy mają różną pojemność opakowań, dzięki czemu możesz dobrać wielkość kupowanego nawozu do areału, który chcesz zasilić. Najmniejsze nawozy mają są sprzedawane w opakowaniach po 1 kg, a największe po 25 kg. Te duże są szczególnie przydatne w przypadku chęci nawiezienia trawnika o dużej powierzchni.

Nawozy Fructus – wybierz właściwy nawóz dla siebie

Przeglądając nawozy dostępne w naszym sklepie zwróć uwagę nie tylko na ich przeznaczenie i skład, ale również na wydajność. To właśnie dzięki niej będziesz wiedzieć, jakie opakowanie zamówić, by w trakcie nawożenia nie okazało się, że część ogrodu pozostanie bez nawozu. Zadbaj o to, by wszystkie rośliny zostały właściwie zasilone, bo tylko dzięki temu uda Ci się osiągnąć efekt wow w postaci pięknego ogrodu, z gęstym trawnikiem pozbawionym mchu oraz zebrać świetne plony. Jesteśmy przekonani, że korzystając z nawozów Fructus uda Ci się spełnić marzenie o cudownym ogrodzie. Nie zwlekaj więc już dłużej, lecz sprawdź naszą ofertę nawozów, wybierz odpowiedni produkt dla Twoich roślin i złóż zamówienie.

 

 

Popularne podkategorie kategorii "nawozy ogrodnicze" :

      pixel