Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Nawozy Yara

( ilość produktów: 9 )

Yara to jeden z najbardziej doświadczonych producentów na rynku nawozów ogrodniczych. Może się on pochwalić zróżnicowanym portfolio produktów, które są idealnie dopasowane do potrzeb konkretnych gatunków. Co więcej, Yara stale poszerza swój asortyment, dzięki czemu od wielu lat cieszy się pozycją lidera. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą nawozów Yara w naszym sklepie – zapewniamy, że jest w czym wybierać!

Nawozy Yara – zaufaj doświadczonemu producentowi

Prawidłowy wzrost i rozwój roślin jest możliwy tylko dzięki odpowiedniej ilości składników odżywczych. Są one niezbędne zwłaszcza w okresie wiosennym, gdy rośliny budzą się po zimie i potrzebują dużej ilości składników do rozwoju, kwitnienia i owocowania. Do skutecznego ich działania potrzebny jest nie tylko odpowiedni wybór nawozu, gdyż inny skład będą miały nawozy wiosenne, inny nawozy jesienne, ale równie ważna jest jakość wybieranych produktów.

W sklepie Rolmakrket.pl znajdziesz szeroki wybór nawozów Yara, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Zadbaliśmy o to, byś mógł zasilić za ich pomocą wszystkie gatunki uprawianych przez Ciebie roślin. Znajdziesz wśród nich wieloskładnikowy nawóz do trawynawozy do warzyw i owoców czy nawozy do iglaków. W ofercie znajdują się też nawozy uniwersalne, które wspomogą wiele gatunków roślin, więc idealnie nadają się do przydomowych ogrodów pełniących zarówno rolę trawnika, jak i ogrodu ozdobnego czy warzywno-owocowego. 

Co zyskujesz, wybierając właśnie te produkty? Przede wszystkim perfekcyjnie skomponowane składniki, które zagwarantują Twoim roślinom prawidłowy wzrost i rozwój. Po drugie ich wysoką jakość, która sprawi, że nie będziesz chciał sięgać po inne nawozy. Po trzecie wysoką wydajność, dzięki której jedno opakowanie preparatu będzie Ci wystarczyć na długo. Szczegółowe informacje na temat każdego z nawozów Yara znajdziesz w opisie poszczególnego produktu. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości związanych z wyborem odpowiedniego preparatu zachęcamy do kontaktu – nasi eksperci z przyjemnością doradzą!

Yara – jakie nawozy znajdziesz w naszej ofercie?

Jak już wspomnieliśmy, asortyment producenta nawozów Yara jest bardzo szeroki. W naszym sklepie znajdziesz między innymi:

● Nawozy uniwersalne, które wspomogą uprawę wielu gatunków roślin.

● Nawozy do trawników, które ograniczą powstawanie mchu i nadadzą trawie piękny wygląd.

● Nawozy do tui, które wspomogą rozwój tych pięknych krzewów i uodpornią je na ewentualne choroby.

● Nawozy do kwiatów ogrodowych i balkonowych, a także do ich poszczególnych gatunków (róż, magnolii).

● Nawozy do roślin uprawnych: ogórków, truskawek, poziomek, borówek, porzeczek, malin itd.

● Nawozy do drzew iglastych,

● I wiele innych – przekonaj się sam! Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą nawozów ogrodniczych pochodzących od innych producentów.

Yara - nawozy dla profesjonalistów i amatorów

Produkty Yara są bardzo łatwe do stosowania, więc mogą z nich korzystać zarówno profesjonalni ogrodnicy i rolnicy, którzy ogromnie sobie cenią produkty tej marki i stosują je w uprawach polowych, ale również ogrodnicy amatorzy, którzy chcą zadbać o otoczenie swojego domu. Dokładny sposób przygotowywania podany jest na opakowaniu wybranego nawozu, a większość nich nadaje się do stosowania posypowego, gdyż jest to nawóz granulowany. Oznacza to, że wystarczy wybrać odpowiedni produkt, np. wieloskładnikowy nawóz do trawników, a następnie rozsypać go w zalecanej przez producenta dawce na powierzchni trawnika. Po nawożeniu należy powierzchnię trawnika obficie podlać, by wszystkie składniki odżywcze znajdujące się w nawozie dobrze się rozpuściły.

Można je również stosować do fertygacji roślin czyli nawożenia prowadzonego poprzez system nawadniający. W takiej sytuacji nawozy dodaje się do roztworów wodnych stosowanych do podlewania. To rozwiązanie często stosowane podczas uprawy roślin pod osłonami.

Co zawierają nawozy marki Yara?

Skład nawozów Yara Poland został przygotowany przez doświadczony zespół, którego prace zostały poprzedzone licznymi badaniami. Dzięki temu zostały stworzone preparaty zawierające nie tylko azot, fosfor czy potas, które są niezbędne dla wszystkich roślin, ale uzupełnione są one również o wiele mikroelementów. To właśnie takie mikroelementy jak mangan, molibden, magnez, wapń, cynk czy żelazo, pozwalają kompleksowo zadbać o nawożone uprawy. Efekty są widoczne nie tylko w postaci wyższych plonów, ale już gołym okiem widać, że trawniki, rośliny ozdobne, iglaki czy uprawy rzepaku i kukurydzy, które są nawożone nawozami marki Yara są znacznie mocniejsze, okazalsze i większe. 

 

 

Popularne podkategorie kategorii "nawozy ogrodnicze" :

    pixel