Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Nawozy azofoska

( ilość produktów: 5 )

Piękny ogród, w którym wszystkie rośliny rosną bujne, pięknie kwitną i dają obfity plon, to marzenie każdego właściciela choćby niewielkiego kawałka przydomowego ogrodu. Jego realizacja nie jest niemożliwa, choć nie przychodzi bez wysiłku, bo systematyczna pielęgnacja ogrodu, właściwe podlewanie oraz nawożenie to podstawowe warunki do tego, by ogród zamienił się w wymarzony. Z pomocą w realizacji tego marzenia przychodzą nawozy Azofoska.

Nawozy Azofoska – znane i cenione od lat

Nawozy Azofoska to nawozy uniwersalne, które mają doskonale zbilansowany skład. Znajdują się w nich wszystkie najważniejsze składniki odżywcze czyli tzw. makroskładniki oraz mikroelementy, które odgrywają ogromną rolę w prawidłowym wzroście i rozwoju roślin. Nawozy Azofoska to nawozy znane i stosowane od dziesięcioleci. Dzięki specjalnie opracowanemu składowi wspierają wzrost i rozwój roślin ozdobnych, warzywnych i owocowych każdego rodzaju. Są dostępne w dwóch formach – jako Azofoska w płynie oraz Azofoska w granulacie. Wybór formy podania zależy od tego, jakie rośliny chcemy nawozić i jak będzie nam wygodniej to zrobić.

Wybierz nawóz Azofoska najlepszy do Twojego ogrodu

W naszym sklepie znajdziesz pełen asortyment nawozów Azofoska. Mamy zarówno nawozy płynne, w butelkach o różnej pojemności, jak i nawozy granulowane, z opakowaniach po 3, 5, 10 a nawet 25 kg. Wybór wielkości opakowania zależy od areału, który masz do nawiezienia, więc przed zamówieniem zapoznaj się z dawkowaniem, by zamówić nawóz w odpowiedniej do potrzeb ilości. Nawozy Azofoska są cenione zarówno przez ogrodników hobbystów, działkowców z doświadczeniem jak i rolników. Wszyscy, którzy mieli okazję wypróbować nawozy Azofoska na swoich roślinach twierdzą zgodnie, że jego zastosowanie przyniosło oczekiwane efekty. Dołącz do nich zamawiając odpowiedni dla Twojego ogrodu nawóz Azofoska i przekonaj się, że wszystko co mówili, jest prawdą. Nie zwlekaj już dłużej, lecz złóż zamówienie już teraz, a zaraz po otrzymaniu przesyłki nawieź rośliny w Twoim ogrodzie i obserwuj zmiany, jakie w nich nastąpią.

    pixel