Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Nawozy compo

( ilość produktów: 7 )

Piękny ogród wymaga wiele wysiłku, wiedzy na temat właściwej pielęgnacji oraz systematyczności. Uzyskanie pięknie kwitnących kwiatów i wysokich plonów roślin owocowych i warzyw wymaga jednak również odpowiedniej ilości składników odżywczych. Są one niezbędne do prawidłowego rozwoju tych roślin, a gleba rzadko kiedy ma naturalną zawartość wszystkich potrzebnych składników. Konieczne jest zatem nawożenie, a poszukując najlepszych nawozów warto przyjrzeć się nawozom Compo.

Nawozy Compo – szeroki asortyment dla każdego ogrodnika

Nawozy Compo to cała gama nawozów przewidzianych o bardzo różnych składnikach. Są wśród nich mieszanki nawozów dla roślin określonego rodzaju, takie jak nawozy do borówek czy pomidorów, oraz nawozy uniwersalne, przeznaczone do nawożenia warzyw, owoców i roślin ozdobnych. Stosując je możemy zapewnić odpowiedni poziom składników odżywczych wszystkim roślinom w naszym ogrodzie. Niektóre nawozy Compo mają formę granulatów, inne są płynne, a jeszcze inne są produkowane w niewielkich pojemnikach, które wbija się bezpośrednio obok rośliny, którą chcemy zasilić nawozem. W tej formie można stosować nawozy do storczyków oraz do roślin balkonowych.

Nawozy Compo – optymalny skład dla różnych roślin

W zależności od przeznaczenia nawozy Compo różnią się nie tylko składem, ale również wydajnością. Przed wyborem nawozu do roślin określonego rodzaju warto zwrócić uwagę na sposób podania nawozu, częstotliwość nawożenia oraz sposób podania nawozu. To podstawowe informacje, które znajdują się na każdym sprzedawanym w naszym sklepie produkcie. Nawozy Compo cieszą się uznaniem wśród działkowców i ogrodników od lat, a wieloletnia tradycja firmy Compo jest dowodem na to, że są to produkty najwyższej jakości. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą nawozów Compo. Zobacz, jakie nawozy mamy dla Ciebie w naszym sklepie i wybierz te, które pomogą Twoim roślinom zdrowo rosnąć i rozwijać się. Wybierz nawozy uniwersalne lub nawozy do kwiatów, warzyw czy krzewów owocowych. Nie zwlekaj, lecz złóż zamówienie już dziś, bo Twoje rośliny czekają na ważne składniki odżywcze.

    pixel