Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Nawozy do drzew owocowych

( ilość produktów: 1 )

Obfite plony owoców to marzenie, o którym marzy każdy właściciel sadu lub choćby kilku drzew owocowych w przydomowym ogrodzie. Laikom wydawać by się mogło, że liczba i wygląd owoców na drzewie zależy głównie od warunków pogodowych, ale prawdziwi ogrodnicy wiedzą, że drzewa owocowe wymagają odpowiedniej pielęgnacji m.in. przycinania, w tym również właściwego nawożenia. Z pomocą przychodzą nawozy do drzew owocowych.

Zdrowe drzewa i krzewy owocowe – dobierz odpowiednie nawozy

W naszym sklepie znajdziesz nawozy do drzew owocowych, które należą do nawozów wieloskładnikowych. Dobrze skomponowana mieszanka nawozów, w których nie brakuje azotu, wapnia, magnezu i siarki oraz licznych mikroelementów pobudza roślinę do wzrostu, obfitego kwitnienia i owocowania. Dzięki nawozowi w ziemi, z której drzewko owocowe czerpie składniki odżywcze, nie brakuje tych ważnych składników odżywczych i roślina może rosnąć i owocować. Wybierając nawozy do drzew owocowych warto zwrócić uwagę na ich dawkowanie oraz porę roku, w której należy je stosować. Jeśli chcesz uzyskać maksymalne korzyści z ich stosowania, musisz zadbać o to, by były one używane zgodnie z zaleceniami producenta. Warto wiedzieć, że nawozy do drzew owocowych można stosować również do nawożenia krzewów owocowych, takich jak porzeczki, borówki czy aronia. Do takiego stosowania konieczne jest odpowiednie dopasowanie dawki do wielkości krzewu, bo zbyt duża ilość nawozu może przynieść skutek odwrotny do zamierzonego.

Zadbaj o swoje drzewa i krzewy owocowe kompleksowo

Szukając nawozów do Twoich drzew i krzewów owocowych zerknij również na inne produkty, które mogą przydać się w ich uprawie. Mamy na myśli m.in. środki do malowania ran drzew i krzewów, które powstają po cięciu gałęzi i pędów, siatki do osłony młodych drzewek przed dziką zwierzyną czy siatki przeciw szpakom, które pomagają ochronić owocujące drzewa przed żarłocznymi szpakami i innymi ptakami. Jesteśmy przekonani, że taki komplet akcesoriów pomoże Ci spełnić marzenie o obfitych i smacznych owocach prosto z Twojego przydomowego sadu.

      pixel