Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Nawozy do iglaków

( ilość produktów: 62 )

Aby Twoje iglaki rosły szybko i cieszyły się pełnią zdrowia, warto zadbać o prawidłowe nawożenie. Jest to szczególnie ważne, jeśli Twoje rośliny wzrastają w glebach ubogich w składniki odżywcze. Jakie nawozy do iglaków stosować, aby przez cały rok były piękne i zielone? Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Zimowy, wiosenny i jesienny nawóz do iglaków

Nawóz do iglaków powinien być dopasowany do pory roku, w czasie której go używasz. Twoje rośliny mają różne potrzeby w zależności od panujących warunków atmosferycznych, dlatego w zależności od nich wybierz nawozy do iglaków na zimę, jesień lub nawozy wiosenno-letnie. Pamiętaj, że nawozy do iglaków na jesień charakteryzują się zwiększoną ilością fosforu i potasu, a te na wiosnę zawierają dużo azotu, który odżywia roślinę i pomaga jej we wzroście.

Granulat czy nawóz do iglaków w płynie, czyli kwestia Twojej wygody

Nawozy do iglaków różnią się także konsystencją. W naszym sklepie ogrodniczym możesz kupić zarówno płynny nawóz do iglaków, jak i nawozy w formie granulatu. To, który z nich wybierzesz, zależy tylko od Ciebie – forma, w jakiej podajesz roślinom nawóz nie wpływa na jego rezultaty, natomiast ma znaczenie, jeżeli mowa o Twojej wygodzie.

Nawozy dolistne i skuteczne nawozy azotowe

Wśród wielu produktów w ofercie naszego sklepu znajdziesz także nawozy o różnorodnym zastosowaniu. Niektóre z nich to nawozy dolistne dla iglaków – możesz ich używać opryskując rośliny i tym samym wzmacniać ich igły oraz zapobiegać brązowieniu. Nawozy azotowe do iglaków to z kolei produkty, które znajdują zastosowanie w glebie – wzmacniają system korzeniowy rośliny i dostarczają jej potrzebnych substancji odżywczych.

Nawóz do iglaków Substral – rekomendowany przez doświadczonych ogrodników

Szukasz sprawdzonego produktu, dzięki któremu Twoje rośliny będą zdrowe i intensywnie zielone? Jedne z najchętniej wybieranych nawozów to nawozy do iglaków marki Substral. To marka produktów dla roślin, która cieszy się zaufaniem zarówno wśród ogrodników-amatorów, jak i profesjonalistów. Wysoka jakość w atrakcyjnej cenie gwarantowana!
pixel