Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Nawozy do kwiatów

( ilość produktów: 68 )

Chcesz, aby Twoje kwiaty wyglądały pięknie, a Twój balkon i ogród odróżniały się od innych w najbliżej okolicy? Postaw na nawożenie! Dobre nawozy do kwiatów sprawią, że Twoje rośliny zakwitną jeszcze piękniej i intensywniej niż do tej pory. Bez względu na to, czy chcesz zadbać o kwiaty w ogrodzie, na balkonie czy o rośliny na parapecie, w naszym sklepie znajdziesz idealny produkt.

Nawozy do kwiatów ogrodowych

Kwiaty ogrodowe to rośliny, które wymagają szczególnej opieki. Aby rosły szybko i kwitły intensywnie, warto dbać o odpowiednie i regularne nawożenie. W sklepie Rolmarket.pl znajdziesz specjalnie przygotowywane nawozy do kwiatów ogrodowych, które dzięki wysokiej zawartości fosforu i potasu nie tylko dbają o prawidłowy i szybki wzrost roślin, ale także sprawiają, że Twoje kwiaty mają intensywny, trwały kolor. Jednym z takich produktów jest nawóz do kwiatów ogrodowych Planta, który stosowany od wczesnej wiosny wzmocni Twoje rośliny i zadba o ich prawidłowy rozwój.

Nawozy do kwiatów balkonowych

Zadbaj także o odpowiednie nawożenie roślin balkonowych. Aby to zrobić, kup nawóz stworzony z myślą właśnie o nich. Nawozy do kwiatów balkonowych dostępne są w formie płynu, tabletek, a nawet pałeczek. Te ostatnie są bardzo ciekawą opcją – włożone do ziemi rozpuszczają się w kontakcie z wodą i uwalniają substancje odżywcze zależnie od sposobu, w jaki podlewasz swoje rośliny. Nawozy takie jak pałeczki nawozowo-balkonowe Zielony Dom są polecane w szczególności takim roślinom jak pelargonie, begonie oraz bratki.

Nawozy do roślin kwitnących

Nie zapomnij także o roślinach, które rosną w Twoim domu! Kwiaty, które trzymasz na parapetach i półkach również potrzebują odpowiedniego zastrzyku substancji odżywczych. Aby o nie zadbać, użyj nawozu do roślin kwitnących (np. Planta Vit-4). Dzięki starannie opracowanej formule i optymalnej zawartości makro i mikroelementów Twoje rośliny będą zdrowe i piękne, szczególnie w okresie kwitnienia.
pixel