Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Nawozy do surfini

( ilość produktów: 6 )

Ukwiecone balkony i tarasy pełne przepięknie kwitnących roślin to marzenie niejednego. Do spełnienia tego marzenia potrzeba niewiele, bo wystarczą doniczki z surfiniami. Są to kwiaty, które doskonale znoszą nasłonecznienie i dekorują nasze balkony przepięknie kwitnącymi i zwisającymi z doniczek kwiatami. To doskonały sposób na to, by ukwiecić balkon nawet jeśli znajduje się on w samym sercu miasta. Do osiągnięcia takiego efektu wystarczy odrobina systematyczności związana z podlewaniem surfinii oraz stosowanie odpowiedniego zasilania w nawozy.

Chcesz mieć piękne surfinie? Pamiętaj o nawożeniu!

Nawozy do surfinii to nawozy mineralne, które są konieczne, jeśli uprawiamy rośliny w pojemnikach. Składniki odżywcze, które znajdują się w ziemi kwiatowej szybko się kończą, a roślina potrzebuje ich przez cały okres rozwoju i kwitnienia. Aby uzupełnić te składniki można sięgnąć po nawozy uniwersalne, ale znacznie lepiej sprawdzą się nawozy specjalnie przygotowane dla surfinni. Są to odpowiednie mieszanki, dzięki którym surfinia ma odpowiednią ilość wszystkich niezbędnych składników odżywczych. W naszym sklepie znajdziesz nawozy do surfinii w wielu różnych rodzajach. Możesz wybrać nawozy płynne albo wygodne w stosowaniu pałeczki nawozowe, które wystarczy umieścić w ziemi. Możesz również zdecydować się na nawóz granulowany. Wybór należy do Ciebie, bo wszystkie te nawozy do surfinii mają świetny skład opracowany przez specjalistów, dzięki czemu niezależnie od formy stosowania będą one świetnie działać.

Nawóz do sufrinii – wybierz najlepszy!

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą nawozów do surfinii. Sprawdź jaki mają skład, jak długo działają i jak należy je podawać, a następnie zamów nawóz najlepiej dopasowany do Twoich wymagań. Pamiętaj, że dzięki nim Twoje surfinie na balkonie, na tarasie czy w ogrodzie, nabiorą życia i będą stanowią przepiękną naturalną ozdobę. Nie zwlekaj więc, lecz zamów je już dziś, bo to sposób na odrobinę zieleni wszędzie, gdzie jej brakuje.

    pixel