Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Nawozy do truskawek

( ilość produktów: 3 )

Truskawki to jedne z najbardziej lubianych owoców sezonowych. Ich kolor, zapach i smak są niepowtarzalne i pozostają w pamięci na długo, choć sezon na nie jest bardzo krótki. Uprawa truskawek wymaga odpowiednich warunków glebowych i właściwego stanowiska, które zapewnia odpowiedni poziom nasłonecznienia i nawodnienia gleby. Truskawki wymagają również odpowiedniego nawożenia, w czym z pomocą przychodzą nawozy do truskawek.

Nawozy do truskawek – gwarancja soczystych i dużych owoców

W naszym sklepie znajdziesz nawozy do truskawek różnego rodzaju. Mamy nawozy uniwersalne, przeznaczone nie tylko do truskawek, ale również innych roślin ogrodowych, zawierające komplet składników odżywczych, który wspiera również rozwój truskawek. Mamy również specjalne nawozy do truskawek, zawierające kompozycję składników odżywczych, dobranych odpowiednio do potrzeb tych roślin. Stosowanie nawozów do truskawek pozwala zapewnić im odpowiedni poziom składników odżywczych, regulujących prawidłowy wzrost roślin, ich kwitnienie i owocowanie. Zawierają one ważne składniki odżywcze takie jak azot, magnez czy potas oraz liczne mikroelementy, wspierające rozwój roślin na każdym z etapów. Dzięki dobrze dobranym nawozom truskawki są większe, mają ładniejszy kolor i są bardziej soczyste.

Nawozy do truskawek – różna postać i pojemność

W naszym sklepie znajdziesz nawozy do truskawek w opakowaniach różnej wielkości. To pozwala wybrać Ci nawóz najlepiej dobrany do wielkości Twojej uprawy. Do tych najmniejszych polecamy nawozy do truskawek w opakowaniach po 1 kg, do większych pakowane po 3 kg, a do tych największych w opakowaniach po 10 kg i więcej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nawozów do truskawek, jakie przygotowaliśmy dla Ciebie. Szeroka oferta różnych producentów, nawozów uniwersalnych i specjalnie przeznaczonych do truskawek oraz różne wielkości opakowań pozwalają znaleźć nawozy do truskawek najlepiej dopasowane do potrzeb Twojej uprawy. Wybierz odpowiedni nawóz już teraz i jak najszybciej nawieź truskawki, by w sezonie owocowym cieszyć się z dużych, czerwonych i jędrnych owoców.

 

 

Popularne podkategorie kategorii "nawozy ogrodnicze" :

    pixel