Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Nawozy do warzyw i owoców

( ilość produktów: 45 )

Nawożenie warzyw i owoców to jeden z kluczowych elementów hodowli roślin, które dają jadalne plony. Jeżeli zadbasz o ich regularne dokarmianie, zbierzesz soczyste, intensywnie aromatyczne owoce. Jak dbać o tego typu rośliny, aby tegoroczne plony były obfite i wyjątkowo smaczne? Poznaj produkty, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

Dostosuj rodzaj nawozu do gatunku roślin

Poszczególne gatunki roślin jadalnych potrzebują innych składników odżywczych, dlatego warto, abyś zaopatrzył się w nawóz do warzyw i owoców stworzony z myślą o danej roślinie. W naszym sklepie znajdziesz szeroką ofertę nawozów do owoców takich jak truskawki, maliny czy borówki, a także nawozy do warzyw, np. do ogórków, papryk czy pomidorów.

Nawozy uniwersalne – dobry wybór dla balkonowych upraw

Nie oznacza to jednak, że nie istnieją nawozy uniwersalne! Jeżeli hodujesz warzywa w skrzynkach na balkonie, a w Twojej roślinnej kolekcji wzrastają różnorodne warzywa i owoce, wybierz nawóz, który wspomoże wzrost większości Twoich warzyw i owoców. Przykładem takiego produktu może być nawóz mineralny pod warzywa marki Planta, który dzięki optymalnie przygotowanej kompozycji składników odżywczych podnosi zdrowotność większości uprawianych amatorsko warzyw.

Nawozy pod warzywa w płynie, czyli łatwe dawkowanie

Chcesz mieć kontrolę nad tym, jaka dawkę nawozu przyjmują Twoje rośliny? Słusznie! Przenawożenie może szkodzić roślinom i powodować spowolnienie ich wzrostu. Aby dawkowanie stało się łatwiejsze, wybierz nawóz do warzyw i owoców w płynie. Dzięki niemu w bardzo prosty sposób opryskasz swoją plantację i zaoszczędzisz dużo czasu.

Hydrożel – nowoczesne uzupełnienie suchych gleb

Jeżeli Twoje rośliny lubią wilgoć, a ziemia, w której je posadziłeś, jest narażona na intensywne oddziaływanie promieni słonecznych, zastosuj hydrożel ogrodniczy! Co to takiego? Ten niezwykły preparat wymieszany z ziemią ogrodową potrafi wchłaniać wodę i oddawać ją roślinie w momencie zwiększonego niedoboru wilgoci. Co istotne, hydrożel potrafi magazynować nawet 1000 razy więcej wody, niż sam waży! Zastosuj go w swoim ogrodzie, a Twoje rośliny na pewno nie uschną.
pixel