Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Nawozy ekologiczne, nawozy BIO

( ilość produktów: 35 )

Czy można cieszyć się z obfitych, smacznych plonów i szybkiego wzrostu roślin w swoim ogrodzie, rezygnując jednocześnie ze sztucznych nawozów i wspomagaczy? Oczywiście, że tak! Wśród produktów dostępnych w sklepie Rolmarket.pl znajdziesz szereg ekologicznych nawozów, dzięki którym Twoje rośliny będą piękne i zdrowe przez cały rok. Dowiedz się, które produkty sprawią, że Twój ogród zakwitnie jak nigdy wcześniej!

Biohumus – najlepszy kompost dla Twoich roślin

Jednym z najpopularniejszych nawozów naturalnych jest kompost. Produkty takie jak biohumus to jedne z najbardziej wartościowych nawozów naturalnych, które można stosować zarówno w przypadku upraw tradycyjnych, jak i ekologicznych. To produkt niezwykle wartościowy, ponieważ oferuje roślinom nie tylko podstawowe substancje odżywcze, ale także wiele mikroelementów. Nawozy biohumusowe można stosować na każdy typ ziemi bez obaw o przenawożenie.

Obornik – nawóz ekologiczny do warzyw i roślin doniczkowych

Innym naturalnym źródłem substancji odżywczych jest obornik. Nie musisz mieć zwierząt, aby móc go stosować. W naszym sklepie internetowym znajdziesz różnorodne nawozy ekologiczne tego typu w postaci praktycznego granulatu. Nawozy takie jak granulowany obornik kurzy Florovit Pro Natura zachowują wszystkie niezbędne substancje próchnicze, odżywcze oraz mineralne, poprawiają strukturę gleby i stopniowo uwalniają wszystkie potrzebne roślinie składniki. Takie nawozy ekologiczne sprawdzą się zarówno w przypadku upraw hodowlanych i sadowniczych, jak i jako wsparcie dla domowych roślin doniczkowych.

Nawozy bio – do domu, na działce i w ogrodzie

Bez względu na to, czy jesteś profesjonalnym ogrodnikiem, czy amatorem flory parapetowej, możesz nawozić swoje rośliny, używając w tym celu nawozów typu bio. Zarówno płynne nawozy ekologiczne, jak i nawozy w formie granulatu sprawią, że Twoje rośliny będą rosły szybko i zdrowo, obfitując przy tym w owoce oraz kwiaty. Sprawdź to sam!
pixel