Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Nawozy florovit

( ilość produktów: 51 )

Właściwy dobór nawozu do potrzeb konkretnej rośliny wymaga odpowiedniej wiedzy. Nie każdy ma czas i ochotę na to, by stać się ogrodnikiem profesjonalistą, ale każdy, kto ma choć kawałek zieleni wokół domu, marzy o tym, by jego ogród był wyjątkowy. Marzenie to można spełnić odpowiednio pielęgnując swój ogród oraz właściwie nawożąc rośliny. W tym ostatnim z pomocą przychodzą nawozy Florovit.

Nawozy Florovit – doskonałe nawozy znane od lat

Nawozy Florovit to nawozy znane i cenione w Polsce już od ponad 40 lat. Asortyment produktów jest niezwykle szeroki, a walory nawozów tej marki doceniają zarówno zwykli działkowcy, jak i profesjonaliści, uprawiający rośliny na większą skalę. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór nawozów Florovit, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających ogrodników. Znajdziesz u nas nawozy wieloskładnikowe, które są chętnie kupowane ze względu na optymalną mieszankę składników odżywczych, przygotowaną specjalnie na potrzeby określonego gatunku roślin. Na uwagę zasługują szczególnie nawozy do iglaków, pelargonii czy iglaków. W ofercie Florovit są również nawozy uniwersalne przeznaczone do nawożenia roślin kwitnących, owocowych czy zielonych.

Nawozy Florovit – szeroka oferta dopasowana do potrzeb

Dostępne w naszym sklepie nawozy Florovit możesz kupić w opakowaniach różnej pojemności. Mamy niewielkie pojemniki idealne dla osób uprawiających rośliny w skrzynkach na balkonie. Możesz wybrać także większe opakowania, doskonałe w sytuacji, gdy masz większy ogródek lub masz więcej roślin danego gatunku. Nawozy Florovit różnią się od siebie nie tylko przeznaczeniem czy wielkością opakowania, ale również postacią. Możesz wybrać nawozy płynne lub granulowane, a wybór postaci zależy od tego, która forma będzie wygodniejsza do aplikacji nawozu pod roślinę. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą nawozów Florovit. Różnorodność i ogromny wybór nawozów tej marki sprawia, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Przyjrzyj się spokojnie ofercie, złóż zamówienie, a po otrzymaniu przesyłki wykorzystaj kupione nawozy, by cieszyć się pięknymi, mocnymi i zdrowymi roślinami.

pixel