Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Nawozy końskie

( ilość produktów: 1 )

Nawożenie roślin to jeden z warunków ich dobrego wzrostu, rozwoju, kwitnienia i owocowania. Do nawożenia można stosować nawozy różnego rodzaju. Bardzo popularne są nawozy mineralne oraz nawozy naturalne. Wśród tych ostatnich na szczególną uwagę zasługują nawozy końskie.

Nawozy końskie – naturalne bogactwo składników odżywczych

Obornik koński jest cenionym nawozem ze względu na skład bardzo bogaty w składniki odżywcze. Jego właściwości są znane od wieków, ale dopiero od niedawna nawozy końskie można kupić w sklepach ogrodniczych w formie granulatu. Dzięki odpowiedniej obróbce są one oczyszczane z zanieczyszczeń nadal zachowując doskonały skład, idealnie wpisujący się w potrzeby roślin. Są one cenione szczególnie za wysoką zawartość składników odżywczych, próchnicy oraz składników mineralnych. Nawozy końskie mogą być stosowane do roślin każdego rodzaju. Dobrze się sprawdzają do nawożenia roślin ozdobnych, takich jak kwiaty i rośliny rabatowe, balkonowe oraz drzew i krzewów ozdobnych. Są one również niezastąpione przy nawożeniu owoców i warzyw, bo ich skład wspiera rośliny w rozwoju i pomaga zbierać obfite plony.

Nawozy końskie – do ogrodu, na działkę i do roślin doniczkowych

W naszym sklepie znajdziesz nawozy końskie przeznaczone do stosowania w przydomowych ogrodach, na działkach oraz do nawożenia roślin doniczkowych. Można je wykorzystywać do zasilania roślin od marca do listopada, dawkując nawóz zgodnie z zaleceniami producenta. Nawozy końskie są również przeznaczone do zasilania upraw pod folią, gdzie można je stosować przez cały okrągły rok. Wybierając odpowiedni nawóz dla swoich roślin weź pod uwagę rodzaj gleby, na której rosną oraz ich zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Nawozy końskie najlepiej sprawdzą się tam, gdzie gleby są ubogie w próchnicę, makroskładniki i mikroelementy, bo pomogą uzupełnić niedobory i znacząco poprawią stan gleby. Przejrzyj ofertę nawozów dostępną w naszym sklepie, zastanów się, jaką glebę posiadasz, a następnie wybierz nawozy najlepiej dopasowane do potrzeb roślin w Twoim ogrodzie. Gdy dokonasz wyboru, to nie zwlekaj już dłużej, lecz zamów nawozy już dziś.

 

 

Popularne podkategorie kategorii "nawozy ogrodnicze" :

      pixel