Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Nawozy naturalne

( ilość produktów: 17 )

Ekologia i natura – to dwa słowa, które wszyscy rolnicy i ogrodnicy powtarzają ostatnimi czasy bardzo często. Właśnie z myślą o nich i trosce o środowisko stworzono nawozy naturalne, których bogatą ofertę z przyjemnością prezentujemy. Są one całkowicie bezpieczne dla ludzi, zwierząt i roślin, których rozwój skutecznie wspomagają. W naszym sklepie znajdziesz wiele rodzaje nawozów naturalnych, którymi zasilisz różne gatunki roślin.

Nawozy naturalne – zastosowanie i zalety

Ekologia i obfite plony? To jak najbardziej realne połączenie! Nawozy naturalne to w pełni ekologiczne produkty, składające się wyłącznie ze składników występujących w naturze. Na próżno szukać w nich jakichkolwiek środków chemicznych. W naszej ofercie znajdziesz zarówno preparaty uniwersalne, jak i przeznaczone dla konkretnego gatunku – np. paproci. Wszystkie z nich znakomicie wpływają na wzrost i rozwój roślin, zwiększając jednocześnie ich odporność na choroby. Nawozy naturalne z powodzeniem można stosować zarówno do zasilania kwiatów domowych, jak i profesjonalnych upraw. Szczegółowe informacje na temat każdego z nawozów znajdziesz w jego opisie. W razie jakichkolwiek wątpliwości co do wyboru lub stosowania danego produktu zachęcamy do kontaktu – nasi eksperci z przyjemnością doradzą!

Nawozy naturalne i nie tylko, czyli jakie produkty znajdziesz w naszym sklepie?

Nawozy naturalne to bardzo ważna i ciesząca się sporą popularnością grupa preparatów do zasilania naszych ukochanych roślin, jednak w naszym sklepie znajdziesz znacznie więcej produktów, które mogą Cię zainteresować. Możesz wybierać pośród wielu nawozów pochodzących od sprawdzonych i doświadczonych producentów – często niekwestionowanych liderów rynku. Znajdziesz tu szereg nawozów uniwersalnych, jak i tych bardziej specjalistycznych – do trawników czy konkretnych gatunków. Nie możesz jednak zapominać o nawożeniu za pomocą kompostu i obornika – to najbardziej skuteczne nawozy naturalne! Życzymy udanych zakupów i obfitych plonów!

 

 

Popularne podkategorie kategorii "nawozy ogrodnicze" :

    pixel