Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Nawozy substral

( ilość produktów: 12 )

Piękny i pełny kwiatów ogród, idealnie przystrzyżony zielony trawnik czy bujnie zielony żywopłot z tuj, to marzenie niejednego właściciela przydomowego ogrodu. Jego spełnienie wymaga wiele wysiłku oraz odpowiedniej pielęgnacji roślin oraz właściwego nawożenia. O pierwsze elementy musi zadbać sam właściciel, a do odpowiedniego nawożenia można wykorzystać nawozy Substral.

Nawozy Substral – szeroki asortyment dla każdego

Nawozy Substral są znane i cenione od wielu lat zarówno przez ogrodników amatorów, jak i przez prawdziwych znawców sztuki ogrodniczej. Ich zaletą jest bardzo szerokie spektrum zastosowań i ogromny asortyment produktów przeznaczonych do nawożenia roślin w wielu różnych gatunkach. Nawozy Substral to w większości przypadków nawozy wieloskładnikowe, które zawierają mieszanki roślin złożone ze składników odżywczych i mikroelementów. Można znaleźć wśród nich nawozy do trawników, iglaków, roślin kwitnących, storczyków itp. Niewątpliwym wyróżnikiem nawozów Substral jest również fakt, że można znaleźć nie tylko nawozy wspomagające rozwój określonego gatunku roślin, ale również nawozy przeciwdziałające problemom specyficznym dla danego gatunku. Znajdziemy zatem nawozy do iglaków przeciwdziałające brązowieniu igieł oraz nawozy do roślin zielony przeciwdziałający ich żółknięciu.

Nawozy Substral – dla działkowca, ogrodnika i rolnika

W naszym sklepie znajdziesz nawozy Substral w różnorodnych opakowaniach i postaciach. Mamy nawozy w płynie, niektóre również w pojemnikach z dyfuzorem, które ułatwiają ich aplikację na roślinę. Możesz wybrać nawozy granulowane lub nawozy w postaci pałeczek. Jedne nawozy są dostępne wyłącznie w małych opakowaniach, a inne również w większych. Dzięki takiej różnorodności możesz dopasować wielkość opakowania do Twoich potrzeb i rozmiaru Twojej działki. Jesteśmy przekonani, że decydując się na nawozy Substral podejmujesz właściwą decyzję. Dzięki nim Twój ogród już niebawem będzie zachwycał pięknem zieleni, bujnością roślin i przepiękną feerią barw kwitnących wszędzie kwiatów. Wybierz nawozy Substral najlepiej dopasowane do roślin w Twoim ogrodzie i zamów je już dziś.

 

 

Popularne podkategorie kategorii "nawozy ogrodnicze" :

    pixel