Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Nawozy wieloskładnikowe

( ilość produktów: 31 )

Właściwy wzrost roślin, ich piękne kwitnienie i obfite zbiory to marzenie każdego właściciela ogrodu małego i dużego. Im więcej czasu poświęcimy na troskę o nasze rośliny, tym większa szansa na to, że będziemy mogli się z tego cieszyć. Zanim jednak do tego dojdzie, to warto zadbać o odpowiednie nawożenie, a z pomocą przychodzą nawozy wieloskładnikowe.

Nawozy wieloskładnikowe – komplet składników odżywczych

Nawozy wieloskładnikowe to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą kompleksowo zadbać o swoje rośliny. Dzięki odpowiedniej kompozycji składników odżywczych masz pewność, że Twoje rośliny dostaną wszystkie składniki mineralne i mikroelementy, które są im potrzebne. Nie musisz samodzielnie martwić się, jak skompletować właściwą mieszankę dla Twoich roślin, lecz wystarczy, że sięgniesz po nawozy wieloskładnikowe przygotowane przez specjalistów w tej dziedzinie. W naszym sklepie znajdziesz nawozy wieloskładnikowe przeznaczone do różnych rodzajów roślin. Mamy nawozy specjalnie przygotowane do magnolii, tui, róż i rododendronów. Mamy również nawozy uniwersalne, które zawierają mieszankę podstawowych składników odżywczych, nadającą się do nawożenia roślin każdego rodzaju.

Nawozy wieloskładnikowe – opakowania różnej wielkości

Przygotowaliśmy nawozy wieloskładnikowe w opakowaniach rożnej wielkości. Dzięki temu znajdziesz niewielkie pojemniki z nawozem, które przydadzą się na małej działce lub do nawożenia roślin doniczkowych. Mamy również większe porcje nawozów, z których warto skorzystać wtedy, gdy chcesz zasilić nawozem większy areał upraw lub długi żywopłot przy ogrodzeniu. Jednym słowem mamy nawozy wieloskładnikowe dla każdego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nawozów wieloskładnikowych różnego rodzaju. Jesteśmy przekonani, że wśród nich są nawozy potrzebne Twoim roślinom. Wybierz te, które są Ci potrzebne, złóż zamówienie, a po otrzymaniu przesyłki jak najszybciej wykonaj nawożenie i ciesz się z efektów, jakie dzięki nawozom udało Ci się uzyskać. Z pewnością możesz oczekiwać, że różnica zaskoczy Cię pozytywnie.

 

 

Popularne podkategorie kategorii "nawozy ogrodnicze" :

pixel