Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Nawozy z dolomitem

( ilość produktów: 4 )

Marzeniem każdego właściciela ogrodu, małego i dużego, jest posiadanie zdrowych roślin, pięknych kwiatów i obfitych plonów. Wbrew pozorom nie jest to takie trudne do zrealizowania, choć wymaga odpowiednio dużo czasu przeznaczonego na pielęgnację i opiekę nad roślinami. Sama troska o właściwy poziom nawodnienia czy wybór odpowiedniego dla danej rośliny stanowiska, to jednak zbyt mało, by uzyskać zadowalające efekty. Dodatkiem, który może nas w tym wspomóc jest właściwe nawożenie roślin, w czym może pomóc zastosowanie nawozów z dolomitem.

Dolomit – doskonały nawóz mineralny

Nawozy z dolomitem to nawozy mineralne naturalnego pochodzenia. Cieszą się dużym uznaniem wśród ogrodników, gdyż mają sporą zwartość wapnia i magnezu, czyli składników odżywczych koniecznych do prawidłowego rozwoju niemal każdego rodzaju roślin. Dzięki zawartości wapnia nawozy z dolomitem pozwalają na odkwaszenie ziemi, a tym samym zapobiegają rozrostowi mchu, co jest częstym problemem na trawnikach. Nawóz z dolomitem można stosować w różnych porach roku, co pozwala wspomóc rośliny nawet wtedy, gdy już minął okres zasilania ich nawozami innego rodzaju. Jest łatwo przyswajalny przez rośliny, dzięki czemu efekty nawożenia są widoczne dość szybko po zastosowaniu nawozu.

Nawozy z dolomitem – szeroki wybór dla każdego

W naszym sklepie znajdziesz nawozy z dolomitem różnego rodzaju. Dzięki różnym rozmiarom opakowania możesz wybrać porcję nawozu odpowiednio dopasowaną do wielkości Twojego ogrodu i liczby roślin, które chcesz nim zasilić. Do małych ogrodów polecamy nawóz w opakowaniu 10kg, a do większych 20 kg, a nawet 30kg. Jeśli kupisz większe opakowanie, którego nie zużyjesz, nie martw się, bo nawóz z dolomitem nie traci swoich wartości odżywczych niezależnie od sposobu przechowywania. Możesz więc kupić większą porcję i wykorzystać ją do kilkukrotnego nawożenia roślin w Twoim ogrodzie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą nawozów z dolomitem oraz dobrania do nich innych nawozów wieloskładnikowych lub uniwersalnych. Pamiętaj, że dzięki stosowaniu nawozów Twój ogród nabierze kolorów i z przyjemnością będziesz patrzeć na swoje dzieło.

 

 

Popularne podkategorie kategorii "nawozy ogrodnicze" :

    pixel