Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Obornik bydlęcy

( ilość produktów: 7 )

Jednym z najpopularniejszych rodzajów nawozu naturalnego jest obornik bydlęcy. W handlu najczęściej występuje on w wygodnej postaci granulatu. Może być stosowany zarówno przy uprawie warzyw, jak i roślin doniczkowych. Używany jest również w sadownictwie. Nawóz wzbogaca glebę w składniki odżywcze potrzebne do wzrostu roślin. 

W jaki sposób stosuje się obornik bydlęcy?

Produkt można wykorzystywać tak przy przygotowaniu podłoża pod nowe nasadzenia, jak i do odżywiania obecnych już w ziemi roślin. W tym pierwszym przypadku należy dokładnie zmieszać nawóz z gruntem. Jeżeli chcemy wspomóc rozwój posadzonych wcześniej warzyw czy owoców, wysiewamy obornik ręcznie. Użycie produktów z niniejszej kategorii sprawi, że nasze uprawy będą zdrowe, piękne i odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne czy przypadłości chorobowe.  Nawozu możemy używać od marca do końca listopada, czyli w miesiącach wiosennych, letnich i w trakcie trwania jesieni. Oczywiście te ograniczenia nie dotyczą upraw prowadzonych w szklarni, w warunkach niezależnych od pogody. 

Dlaczego obornik bydlęcy w granulkach jest dobrym rozwiązaniem?

Nawozy w postaci granulowanej zostały odpowiednio przygotowane. Przede wszystkim zostały one pozbawione wszelkich niepożądanych składników, między innymi jaj owadów czy nasion mogących skutkować pojawieniem się w glebie chwastów. Zapach produktu jest neutralny. W składzie obornika bydlęcego brak również chemicznych dodatków. Użyźniona w naturalny sposób gleba z pewnością pozwoli uzyskać znakomite rezultaty. Jeśli borykamy się z jakiegoś rodzaju chorobami czy innymi problemami hamującymi rozwój roślin, obornik bydlęcy granulowany pomoże przywrócić ich właściwy stan.   W tej kategorii znajdziecie Państwo sprawdzone produkty firm Florovit i Proplanta. Dostępne wielkości opakowań to 4,5 litra, 5 litrów i 10 litrów (oferta 40 litrów nawozu Proplanta obejmuje cztery worki po dziesięć litrów każdy). Serdecznie zapraszamy do składania zamówień na obornik bydlęcy w Internetowym Sklepie Ogrodniczym Rolmarket!

    pixel