Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Chemia basenowa Alba

( ilość produktów: 2 )

Przydomowy basen to miejsce, z którego uroków w upalny dzień korzystają z radością zarówno dzieci, jak i dorośli. Przyjemność może jednak zostać zepsuta, gdy woda w basenie będzie zarastać glonami i przestanie być przejrzysta. Na szczęście można temu zapobiegać stosując odpowiednie preparaty do wody basenowej o działaniu bakteriobójczym, grzybobójczym i glonobójczym. Szeroki wybór tych preparatów oferuje nasz sklep, a na szczególną uwagę zasługują produkty marki Alba.

Preparaty do wody basenowej o działaniu bakteriobójczym oraz glono i grzybobójczym 

Troska o dobrą jakość wody basenowej powinna rozpocząć się tuż po napełnieniu basenu wodą. Gdy tylko wyjmiemy z basenu węże ogrodowe, z pomocą których były one napełniane, to od razu powinniśmy zadbać o odpowiednie środki, które zapobiegną powstawaniu zanieczyszczeń. Baseny są bowiem zbiornikami zamkniętymi, których woda bardzo łatwo ulega zepsuciu, więc konieczna jest nie tylko pompa filtrująca, czyszcząca wodę z osadów i drobnych zanieczyszczeń, jak i chemia basenowa czyli preparaty do dezynfekcji wody basenowej.

Głównym zadaniem preparatów o działaniu bakteriobójczym i przeciw glonom jest zapobieganie skażeniu wody basenowej. Gdy nie zastosujemy ich od razu po napełnieniu basenu, to znacznie wzrasta ryzyko ich rozwoju, a kilka dni bez ich stosowania powoduje takie zanieczyszczenie wody w basenie, że jedynym rozwiązaniem jest wymiana wody basenowej. Jest to nie tylko nieekonomiczne, ale również nieekologicznie, więc należy stosować preparat glono, grzybo i bakteriobójczy.

Alba - preparaty do dezynfekcji wody basenowej

W sklepie Rolmarket.pl oferujemy szeroki wybór środków do basenów prywatnych i komunalnych. Są wśród nich środki chlorowe, jak i inne preparaty wspomagające walkę o dobrą jakość wody. Można je stosować z połączeniu z innymi chemikaliami, a przed użyciem należy uważnie zapoznać się z instrukcją użytkowania i dawkowania. Zwykle należy je rozpuścić z wodą, a następnie wlewać wzdłuż brzegu basenu, a po aplikacji uruchomić pompę. Co ważne, są to środki bezwonne, bezsmakowe i nie pienią się, dzięki czemu ich używanie nie powoduje żadnych niedogodności, a jedynie zalety, w postaci czystej wody w basenie.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów marki Alba. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą dostępną w innych kategoriach, która z pewnością zainteresuje osoby posiadające oczka wodne, stawy i baseny. Dostępne w niej pompy do oczka wodnego i ozdoby do oczka wodnego pomogą stworzyć atrakcyjną aranżację w Twoim ogrodzie. Jeśli dopiero marzysz o budowie oczka wodnego, to zwróć uwagę na geowłókniny i folie do oczka wodnego, dzięki którym będziesz mógł spełnić to marzenie.

 

      pixel