Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Czapla ogrodowa

( ilość produktów: 1 )

Oczko wodne w ogrodzie to jeden z ciekawszych elementów dekoracyjnych, który cieszy się sporą popularnością. Tafla krystalicznie czystej wody skrzącej się w promieniach słonecznych przykuwa wzrok i tworzy niezwykłą atmosferę w ogrodzie. Dodatkiem do stawu i wody mogą być różne figurki ogrodowe, wśród których na pierwszy plan wysuwa się czapla. Zobacz jakie czaple ogrodowe znajdziesz w naszym sklepie.

Czapla - ozdobna figurka ogrodowa

Czapla to ptak, który żyje dziko i można go spotkać w okolicach większych akwenów wodnych. Często jest widywany nad jeziorami mazurskimi i nad większymi rzekami, które są głównym źródłem ich pożywienia. Pojawiając się w takim miejscu przykuwa uwagę swoją dostojną sylwetką i zachwycając lotem tuż nad taflą wody podczas polowania. Nic zatem dziwnego, że figura czapli często pojawia się w przydomowych ogrodach, szczególnie dobrze prezentując się w okolicy oczka wodnego.

To dekoracja wykonana z trwałego tworzywa sztucznego, która do złudzenia przypomina czaplę. Jej naturalna wysokość oraz dobrze uchwycone szczegóły sylwetki, czyli długie nogi, charakterystyczny dziób i czubek z piór na głowie sprawia, że z daleka można się pomylić i uznać, że to nie ozdoba, ale prawdziwy ptak, który na chwilę przysiadł w ogrodzie.

Figurka czapli - wybierz produkty dla siebie

W naszym sklepie Rolmarket.pl znajdziesz figury różnych ptaków oraz zwierząt, które doskonale sprawdzają się jako ozdoba ogrodowa. Najlepiej prezentują się one nad oczkiem wodnym lub stawem, gdyż jest to środowisko najbliższe naturalnemu miejscu występowania czapli. Czapla ogrodowa może być jedna ustawiona również w innym miejscu ogrodu, na przykład na trawniku. Dzięki specjalnej rurce z metalu można ją łatwo przymocować do ziemi, dzięki czemu będzie ona stabilnie stać nawet wtedy, gdy będą wiały duże wiatry lub zechce na nią zapolować domowy kot.

Figurka czapli będzie prezentować się jeszcze lepiej, gdy podświetlimy ją od dołu. Dzięki temu będzie ona ozdobą ogrodu nie tylko w ciągu dnia, ale również wieczorem. Podświetlona czapla ogrodowa będzie zdobić każdy ogród, niezależnie od tego, w jakim stylu został on urządzony.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ozdób ogrodowych dostępnych w naszym sklepie i zachęcamy do wyboru produktu, który najlepiej pasuje do Twoich oczekiwań. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz wśród nich takie ozdoby, które zechcesz mieć w swoim ogrodzie.

      pixel