Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Lilie wodne do oczka

( ilość produktów: 6 )

Woda w ogrodzie to świetny element dekoracyjny, więc nic dziwnego, że pojawia się ona w wielu ogrodach. Niektórzy szczęśliwcy mają naturalne stawy, a inni robią oczka wodne, by wykorzystać ten element dekoracyjny. W oczku wodnym sadzą przeróżne rośliny, wśród których najpiękniej prezentują się lilie wodne. Wyhodować je w naturalnej wersji nie jest łatwo, dlatego w sklepie Rolmarket.pl znajdziesz sztuczne lilie wodne.

Lilia wodna - świetna ozdoba oczka wodnego

Lilie wodne to bardzo efektowne rośliny wodne, które mają duże i kolorowe kwiaty położone na dużych liściach. Ich właściwa nazwa to grzybienie, choć zwane są również nenufarami. Do historii kina przeszła scena z filmu "Noce i dnie", w której grany przez Karola Strasburega Józef Toliboski wchodzi do wody w białym garniturze i zrywa naręcze nenufarów, by ofiarować je swojej ukochanej. W tej scenie występują białe lilie wodne, ale w naturze występują przeróżne odmiany lilii wodnych w bardzo wielu kolorach. Można spotkać odmiany lilii wodnych w kolorze żółtym, czerwonym czy pomarańczowym. Ich kwiaty znajdują się na powierzchni wody, podczas gdy kłącza sięgają do ziemi, zasilając rośliny we wszystkie potrzebne składniki odżywcze.

Ozdoby do stawu - różne kolory lilii wodnych

W naszym sklepie Rolmarket.pl znajdziesz ozdoby do oczek wodnych, które do złudzenia przypominają naturalne kwiaty. Uprawa tych roślin nie wymaga żadnych umiejętności ani doglądania, gdyż wystarczy je położyć na wodzie i oczko wodne znacząco zyskuje na urodzie. Są wykonane z tworzywa sztucznego odpornego na promienie UV, dzięki czemu przez długi czas będą prezentować ładnie nasycony mocny kolor, do złudzenia zbliżone wyglądem do prawdziwych roślin wodnych.

Sztuczne lilie wodne świetnie dodają oczku wodnemu lub stawowi uroku. Dzięki różnorodności kolorów można wybrać takie, które najlepiej pasują do innych roślin rosnących w ogrodzie. Jedni lubią jednobarwne zestawienia, więc chętnie wybierają lilie o kwiatach w tym samym kolorze. Inni wolą różnorodność kolorystyczną, więc sięgają po lilie w kilku odmianach kolorystycznych, tworząc w ten sposób artystyczny misz-masz kolorów.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą lilii wodnych dostępnych w naszym sklepie. Warto je mieć w swoim oczku wodnym, gdyż wymagają zdecydowanie mniej uwagi niż prawdziwe grzybienie, a jednocześnie prezentują się równie doskonale stając się ciekawą dekoracją w oczku wodnym lub stawie.

      pixel