Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Żaba ogrodowa

( ilość produktów: 1 )

Piękny ogród koło domu to duma niejednego zapalonego ogrodnika. Wkłada on masę czasu, serca i pasji w sadzenie, pielenie, przycinanie, nawożenie i podlewanie roślin ogrodowych, by kawałek przydomowego podwórka stał się atrakcyjnym ogrodem. Dodatkiem do pięknych roślin mogą być też inne elementy dekoracyjne, takie jak figurki ozdobne. Zobacz, jakie żaby ogrodowe znajdziesz w naszym sklepie.

Ogrodowa żabka - ozdoba do Twojego ogrodu

Figurka ogrodowa w kształcie żaby to świetny sposób, by wprowadzić do ogrodu odrobinę natury. Odpowiedni kształt żabki oraz jej kolor doskonale imitują prawdziwą żabę. Taka ozdoba doskonale wygląda na kamieniu przy oczku wodnym, na liściach lilii wodnych czy pod niewielkim krzaczkiem. Z odległości kilku kroków ta figurka ogrodowa jest nie do odróżnienia od żywej żaby, a podejrzane może wydać się jedynie to, że stoi ona nieruchomo nawet wtedy, gdy człowiek podejdzie do niej bardzo blisko.

Figura żaby doskonale się sprawdza w ogrodach, w których znajduje się oczko wodne, staw lub inny ciek wodny. W takim otoczeniu żaba wygląda bardzo naturalnie i dekoracja taka wygląda harmonijnie i spójnie.

Żaba - figurka ogrodowa dla Ciebie

W naszym sklepie każda żaba ozdobna jest produktem najwyższej jakości. Jest ona wykonana z trwałego tworzywa sztucznego, które jest odporne na zmienne warunki atmosferyczne i długo utrzymuje swój piękny kolor. Kupując ją masz zatem pewność, że przez długi czas będzie się prezentować doskonale i będzie doskonałą ozdobą w Twoim ogrodzie.

Figura żaba to świetnie wygląda w otoczeniu innych figurek ozdobnych. Możesz zatem ustawić ją w towarzystwie kaczki ogrodowej, czapli czy innej ozdoby ogrodowej. Takie doborowe towarzystwo będzie świetnie wyglądać w okolicach stawu czy oczka wodnego, gdyż dla wszystkich tych zwierząt jest to środowisko najbardziej naturalne.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą figurek ogrodowych. Ty zdecyduj, czy w Twoim ogrodzie pojawi się tylko żaba, czy może zadbasz o odpowiednie towarzystwo dla niej. Może to będzie kilka rodzina żabia, a może postawisz na różnorodność międzygatunkową i obok Twojego oczka wodnego pojawią się przedstawiciele innych gatunków. Niezależnie od tego co wybierzesz, możesz mieć pewność, że będą to produkty najwyższej jakości, które sprawdzą się jako dekoracja ogrodowa przez bardzo długi czas. Wybierz ozdoby dla siebie i zamów je już dziś, by nowa figurka ogrodowa szybko pojawiła się w Twoim ogrodzie.

 

 

Popularne podkategorie kategorii "oczka wodne" :

      pixel