Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Pompy do oczka wodnego Aqua Nova

( ilość produktów: 4 )

Projektując swój przydomowy ogród wiele osób decyduje się na oczko wodne, które staje się często centralnym punktem dekoracyjnym. Woda pięknie skrzy się do słońca, jej szum koi zmysły, a rośliny wodne stają się atrakcyjną ozdobą. Taki wygląd oczka wodnego wymaga jednak odpowiedniej pompy, która pozwoli zadbać o krystaliczną czystość wody. Zobacz jakie pompy Aqua Nova znajdziesz w naszym sklepie.

Pompa do oczka wodnego - najlepszy sposób na czystą wodę

Utrzymanie czystej wody w oczku wodnym jest zadaniem niełatwym. Zagrożeniem są bowiem płatki, łodyżki i liście roślin i kwiatów, które rosną wokół niego. Wpadając do wody zanieczyszczając ją i powodując rozrost glonów i innych bakterii, z powodu których woda staje się zielona. Rozwiązaniem tego problemu są pompy z serii Aqua Nova, które przefiltrują wodę i pomogą pozbyć się zanieczyszczeń.

Pompa wodna Aqua Nova jest urządzeniem, które pompuje wodę jednocześnie ją filtrując. Można do niej podłączyć filtry mechaniczne, które usuną większe zanieczyszczenia, oraz sterylizatory. To niewielkie urządzenia wykorzystujące promieniowanie UV, które pomaga pozbyć się 99% bakterii i drobnoustrojów. To jeszcze nie wszystkie zalety tego urządzenia, gdyż stosowanie pompy Aqua Nova pozwala na stworzenie fontanny lub kaskady. Będzie to dodatkowa dekoracja oczka wodnego, a jednocześnie napowietrzy wodę. Wybierając taką pompę zwróć uwagę na wysokość podnoszenia, żeby mieć pewność, że pompa będzie miała wystarczającą moc, by zrealizować Twoje plany.

Pompa Aqua Nova - wybierz model dla siebie

W naszym sklepie znajdziesz pompy marki Aqua Nova różnego rodzaju. Wszystkie są wykonane z materiałów wysokiej jakości, a ceramiczna oś wirnika jest bardzo trwała, dzięki czemu pompa będzie spełniać swoją funkcję przez bardzo długi czas. Dodatkową zaletą pomp Aqua Nova jest ich cicha praca oraz zastosowany filtr wstępny, który zatrzymuje większe zanieczyszczenia i chroni wirnik przed uszkodzeniem.

Wybierając pompę dla siebie zwróć uwagę przede wszystkim na jej wydajność oraz czas pracy i zabezpieczenia chroniące ją przed przegrzaniem. Sprawdź również maksymalne wymiary kaskad i fontanny, które chcesz osiągnąć z jej użyciem. Dobrze byłoby też poznać długość kabla zasilającego, by wiedzieć, czy do podłączenia pompy będzie potrzebny dodatkowy przedłużacz. Gdy sprawdzisz te wszystkie parametry, to zamów pompę Aqua Nova dla siebie już teraz.

    pixel