Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Pompy do oczka wodnego Aquael

( ilość produktów: 1 )

Oczko wodne to elegancka i gustowna ozdoba, która doskonale upiększy każdy ogród. Nic zatem dziwnego, że cieszą się one dużą popularnością, a niewielkie oczko wodne chcą zmieścić nawet właściciele bardzo małych ogródków. Samo stworzenie oczka wodnego nie wystarczy jednak, by było ono ozdobą, gdyż kluczowy jest tutaj odpowiedni sprzęt, dzięki któremu woda będzie krystalicznie czysta i wolna od wszelkich zanieczyszczeń. Z pomocą w wykonywaniu takich zadań przychodzą pompy do oczek wodnych. Zobacz, jakie produkty marki Aquael znajdziesz w naszym sklepie.

Pompa fontannowa - sprawdzony sposób na czystą wodę

Oczyszczanie wody wymaga przepuszczania wody przez różnego rodzaju filtry. W tym celu korzysta się z różnego rodzaju pomp, które są wyposażone w filtry mechaniczne i biologiczne. Te pierwsze usuwają większe fragmenty roślin, płatki, liście czy inne zabrudzenia, a te drugie pozwalają zadbać o czystość od glonów i zabrudzeń, często do filtrowania wykorzystując promienie UV. Ważnym zabiegiem pomagającym dbać o czystość wody jest również jej napowietrzanie, do czego warto używać podłączanych do pompy dysz fontannowych. Dzięki nim można zapewnić wodzie odpowiednią czystość, ale również stworzyć niewielką fontannę, która zapewni miły dla uszu szum wody.

Pompy Aquael - wybierz model dla siebie

W naszym sklepie znajdziesz pompy Aquael o różnej wydajności. Jej wybór zależy od tego, jak duże jest oczko wodne i jak dużo wody się w nim znajduje. Oprócz wydajności należy również sprawdzić jaki jest jej maksymalny czas pracy oraz zabezpieczenia przeciw przegrzaniu. Warto również sprawdzić, jakie powinno być napięcie służące do zasilania pompy. W niektórych oczkach wodnych montuje się pompy zasilane napięciem 230V, a w innych są stosowane systemy niskonapięciowe, najczęściej 12V.

Istotne jest również, czy jest to pompa fontannowa czy może bez dysz fontannowych. Wybierając pompę, która ma oczyszczać Twoje oczka wodne zwróć również uwagę na wysokość podnoszenia, która ma szczególne znaczenie, gdy pompa ma być elementem kaskady lub fontanny.

Nasz sklep oferuje szeroki wybór pomp oczyszczających oczko wodne marki Aquael. To produkty wysokiej jakości, które cieszą się uznaniem użytkowników od wielu lat. Przejrzyj dostępne produktym a następnie wybierz model dla siebie, sprawdź jego wydajność i funkcje, a następnie zamów pompę dla siebie i jak najszybciej zainstaluj ją w swoim ogrodzie.

      pixel