Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Opryskiwacze 12 litrów

( ilość produktów: 8 )

Wykonywanie oprysków w ogrodzie, sadzie czy na działce należy do rutynowych zabiegów pielęgnacyjnych, które pozwalają lepiej dbać o rośliny. Dzięki nim można w łatwy sposób przeprowadzić opryski z użyciem środków ochrony roślin. Im większy areał do spryskania, tym większy powinien być opryskiwacz, z pomocą którego oprysk zostanie wykonany. Zobaczmy, jakie opryskiwacze 12 litrów znajdziesz w sklepie Rolmarket.pl

Opryskiwacz 12 litrów – idealny do ogrodu

Opryskiwacz z pojemnikiem 12 litrów należy do opryskiwaczy średniej wielkości. Jest zdecydowanie większy niż opryskiwacz ręczny, a jeszcze nie tak duży jak opryskiwacz rolniczy. Doskonale nadaje się do użytku w większych ogrodach, na działkach czy w małych gospodarstwach, w których regularnie wykonuje się opryski.

Opryskiwacz 12 litrów to urządzenie, na które składa się pojemnik na płyn do oprysku, system rurek, lanca do opryskiwania oraz pompka pozwalająca wytworzyć odpowiednie ciśnienie wewnątrz pojemnika. W zależności od modelu może on być jeszcze wyposażony w pas naramienny ułatwiający jego przenoszenie, szelki, jeśli jest to opryskiwacz plecakowy, lub kółka, jeśli mamy do czynienia z opryskiwaczem wózkowym.

Opryskiwacz 12 litrów – szeroki wybór modeli

W sklepie Rolmarket znajdziesz opryskiwacze 12 litrów w wielu różnych rodzajach. Różnią się one od siebie przede wszystkim kształtem pojemnika i sposobem jego transportu. Z punktu widzenia ergonomii użytkowania najwygodniejszy będzie opryskiwacz plecakowy, który równomiernie rozkłada ciężar płynu do oprysków na plecach i nie obciąża kręgosłupa. Jeszcze mniejsze obciążenie stanowi opryskiwacz wózkowy, który jest wyposażony w duże wygodne kółka ułatwiające transport opryskiwacza. Nie jest to jednak opryskiwacz nadający się do pracy w każdym terenie, gdyż trudno z nim będzie dotrzeć do miejsc trudnodostępnych.

Nasz sklep oferuje opryskiwacze renomowanych marek takich jak Marolex i Kwazar, które są znane i cenione od lat. Poszczególne modele różnią się od siebie nie tylko kształtem pojemnika i sposobem jego transportu, ale też rodzajem lancy. Niektóre modele są wyposażone w lancę teleskopową, po którą sięgają właściciele sadów i dużych krzewów. Dzięki niej opryski na wysokości są zdecydowanie łatwiejsze. Do opryskiwaczy można również dokupić osłony herbicydowe, które pozwolą precyzyjniej przeprowadzić opryski, nie narażając innych roślin na kontakt z płynem stosowanym do oprysku.

    pixel