Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Opryskiwacze 15 litrów

( ilość produktów: 1 )

Regularne wykonywanie oprysków w sadach, na polach czy w ogrodach to jeden z podstawowych elementów pielęgnacji ogrodu. Opryski pomagają chronić przed chorobami, szkodnikami i grzybicami mogącymi zniweczyć trud włożony w uprawę roślin. Opryski wykonuje się z użyciem specjalistycznego sprzętu, a produktem szczególnie wartym uwagi jest opryskiwacz 15 litrów.

Opryskiwacz 15 litrów – wspiera walkę ze szkodnikami

Opryskiwacz 15 litrów to urządzenie, w które powinni się zaopatrzyć właściciele sadów, dużych ogrodów czy rolnicy. Z jego pomocą można bowiem wykonać opryski na dużej powierzchni, bez konieczności kilkukrotnego napełniania zbiornika. Dzięki temu proces opryskiwania przebiega szybko i sprawnie, co znacząco przekłada się na efektywność pracy.

W opryskiwaczu 15 litrów ciśnienie wytwarzane jest z pomocą ręcznej pompki lub akumulatora. W modelach pierwszego rodzaju przed użyciem należy użyć pompki, aby wytworzyć odpowiednie ciśnienie wewnątrz pojemnika i można zaczynać opryski. Po jakimś czasie ciśnienie spada, co objawia się zmniejszeniem siły strumienia oprysku i wówczas należy ponownie użyć pompki, by po raz kolejny podnieść ciśnienie. Jeśli mamy opryskiwacz elektryczny, to ciśnienie jest utrzymywane stale na jednakowym poziomie, dzięki czemu opryskiwanie jest jeszcze szybsze i bardziej wydajne.

Opryskiwacz 15 litrów – różne rodzaje do wyboru

W sklepie Rolmarket.pl znajdziesz opryskiwacze 15 litrów w kilku różnych rodzajach. Większość z nich to opryskiwacze plecakowe, czyli przystosowane do noszenia na plecach. Są one wyposażone w wygodne uszy oraz mają ergonomiczny kształt, co pozwala odciążyć kręgosłup i przeprowadzić opryskiwanie bez większego wysiłku.

Dostępne u nas opryskiwacze to modele z ręczną pompką i opryskiwacze akumulatorowe. Niektóre są wyposażone w lance teleskopowe oraz osłony herbicydowe. Dzięki nim można nie tylko dotrzeć do wyżej położonych gałęzi, ale również zapewnić punktową aplikację oprysku, chroniąc rośliny znajdujące się w pobliżu opryskiwanego miejsca.

Wszystkie dostępne w naszym sklepie opryskiwacze cechuje funkcjonalność, wysoka jakość użytych materiałów oraz trwałość, której potwierdzeniem są opinie wielu zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szczegółowo, bo jesteśmy przekonani, że wśród dostępnych u nas opryskiwaczy znajdzie się model najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb.

      pixel