Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Opryskiwacze 5 litrów

( ilość produktów: 2 )

Przydomowy ogród to oczko w głowie wielu miłośników przyrody. Dokładają wszelkich starań, by wyglądał przepięknie, a rosnące w nim rośliny mogły zdrowo rosnąć i rozwijać się. Wymaga to wielu działań pielęgnacyjnych, wśród których znajdują się również opryski różnymi preparatami. W ich wykonaniu warto wykorzystać opryskiwacz 5 litrów.

Opryskiwacz 5 litrów – idealny do niewielkiego ogrodu

Opryskiwacz 5 litrów to urządzenie, z pomocą którego można wygodnie wykonać opryski w przydomowym ogrodzie. Dobrze sprawdzi się zarówno do opryskiwania środkami chwastobójczymi, owadobójczymi jak i grzybobójczymi. Jego pojemność jest wystarczająca by spryskać wybraną powierzchnię ogrodu, a jego rozmiar sprawia, że użytkowanie jest wygodne i bezproblemowe.

Opryskiwacz 5 litrów wyposażony jest w ręczną pompkę, z pomocą której wytwarzane jest ciśnienie wewnątrz pojemnika z płynem do oprysku. Po jej użyciu można wykonywać oprysk to momentu, w którym strumień przestanie rozpryskiwać się z jednakową mocą. W takiej sytuacji należy ponownie użyć pompki, by podnieść ciśnienie we wnętrzu pojemnika. Niektóre modele są dodatkowo wyposażone w manometr umożliwiający stały monitoring ciśnienia wewnątrz opryskiwacza.

Niewielkie rozmiary opryskiwacza oraz pasek do zawieszenia na ramię sprawiają, że urządzenie to jest łatwe do przenoszenia z miejsca na miejsce. Dzięki temu bez większego wysiłku można opryskiwać nawet najdalsze kąty w ogrodzie, przenosząc opryskiwacz w wybrane miejsce.

Opryskiwacz 5 litrów – różne modele do wyboru

W sklepie Rolmarket znajdziesz opryskiwacze o pojemności 5 litrów różnych producentów. Mamy w ofercie opryskiwacze Marolex oraz opryskiwacze innych marek. Są one wyposażone w lance do opryskiwania umożliwiające precyzyjną aplikację stosowanych w nich środków ochrony roślin. Niektóre modele są wyposażone w lance teleskopowe, które umożliwiają wygodne opryskiwanie drzew i większych krzewów.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą opryskiwaczy 5 litrów. Jesteśmy przekonani, że to wygodne urządzenia do wykonywania oprysków w przydomowym ogrodzie, więc bez wątpienia powinno się ono znaleźć w wyposażeniu każdego warsztatu ogrodnika. Z opryskiwaczy tego typu korzystają również profesjonalni ogrodnicy, którzy doceniają ich niewielkie rozmiary i poręczność tego rozwiązania. Przejrzyj ofertę opryskiwaczy dostępnych w sklepie Rolmarket.pl i wybierz model najlepszy dla siebie.

    pixel