Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Opryskiwacze akumulatorowe

( ilość produktów: 6 )

Opryskiwacze to urządzenia powszechnie stosowane zarówno w profesjonalnym rolnictwie, sadownictwie i ogrodnictwie, jak i w przydomowych ogrodach. We wszystkich tych miejscach konieczna jest ochrona roślin przed chorobami i szkodnikami, a najłatwiej można ją wykonać z pomocą oprysków. Na większych powierzchniach doskonale sprawdzi się opryskiwacz akumulatorowy.

Opryskiwacz akumulatorowy – wygodny i szybki

Opryskiwacz akumulatorowy to urządzenie, które do swojego działania wykorzystuje ciśnienie wytwarzane z pomocą akumulatora. Nie trzeba więc dbać o ciśnienie wewnątrz zbiornika za pomocą ręcznego dopompowywania, co nie tylko przyspiesza pracę, ale również ogranicza ilość siły wkładaną w jej wykonanie.

Dzięki akumulatorowi wewnątrz pojemnika panuje cały czas jednakowe ciśnienie, co pozwala bez przerw wykonać oprysk nawet na sporej powierzchni. To rozwiązanie docenią szczególnie osoby wykonujące opryski w sadach, ogrodach warzywnych czy w parkach. Opryskiwacz akumulatorowy znacząco ułatwia opryskiwanie oraz skraca czas jego wykonania.

Opryskiwacz akumulatorowy – plecakowe i naramienne

W naszym sklepie znajdziesz opryskiwacze akumulatorowe plecakowe i naramienne. Opryskiwacze plecakowe mają zwykle pojemność 15-20l i świetnie się sprawdzają do opryskiwania dość dużych powierzchni. Wygodne uszy i ergonomiczny kształt sprawiają, że nosi się je bardzo wygodnie, a ich waga rozkłada się na plecach równomiernie. Możesz u nas znaleźć również akumulatorowe opryskiwacze naramienne o pojemności 7l, które pozwalają korzystać z dobrodziejstw automatycznego utrzymywania ciśnienia również wtedy, gdy nie potrzebna jest duża pojemność opryskiwacza.

Przeglądając opryskiwacze akumulatorowe dostępne w sklepie Rolmarket.pl polecamy zwrócić szczególną uwagę na urządzenia marki Marolex. To marka oferująca profesjonalny sprzęt do opryskiwania, która cieszy się bardzo dobrą renomą wśród wielu profesjonalnych użytkowników. W naszym sklepie znajdziesz opryskiwacze tej marki o różnej pojemności i dzięki temu również będziesz mógł sprawdzić, że korzystanie z nich jest bardzo wygodne. Wybierz urządzenie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb i przekonaj się, że opryskiwacz akumulatorowy to produkt, który warto mieć w swoim domku narzędziowym, szczególnie jeśli chcesz profesjonalnie zadbać o rośliny rosnące w Twoim ogrodzie. Dzięki opryskom nie będą im grozić żadne choroby i szkodniki.

    pixel