Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Opryskiwacze ciśnieniowe

( ilość produktów: 22 )

Wykonywanie oprysków wykorzystujących środki ochrony roślin to jeden z elementów pracy ogrodniczej, sadowniczej i rolniczej. Dzięki opryskom możemy chronić rośliny przed szkodnikami, chorobami oraz nawozić je nawozami dolistnymi, co korzystnie wpływa na ich wzrost i rozwój. Do opryskiwania warto wykorzystać opryskiwacz ciśnieniowy, który ułatwia i przyspiesza wykonywanie oprysków.

Opryskiwacz ciśnieniowy – wygodny i szybki

Opryskiwacze ciśnieniowe to urządzenia, dzięki którym stworzenie mgiełki wykorzystywanej do oprysku jest szybkie i wygodne. Dzięki ciśnieniu wytworzonemu wewnątrz pojemnika możemy opryskać większy areał, co pozwala na szybki oprysk nawet większych powierzchni trawnika, rabaty czy drzew w sadzie. Ciśnienie wewnątrz opryskiwacza może być wytworzone za pomocą ręcznej pompki, jak i wbudowanego w urządzenie akumulatora. Opryskiwacze akumulatorowe doskonale się sprawdzają, gdy mamy do opryskania naprawdę spory obszar, natomiast w przy mniejszych areałach z powodzeniem można stosować opryskiwacze ręczne.

Opryskiwacze ciśnieniowe różnią się od siebie nie tylko sposobem wytworzenia ciśnienia, ale również pojemnością i sposobem przenoszenia. Możesz wybrać małe opryskiwacze ciśnieniowe o pojemności 1-2l, które doskonale się nadają do wykonania oprysku w niewielkim przydomowym ogrodzie. Możesz również sięgnąć po większe opryskiwacze plecakowe, o pojemności 10-20l czy opryskiwacze na kółkach, które mają podobną pojemność.

Opryskiwacz ciśnieniowy – szeroki wybór modeli

W sklepie Rolmarket.pl znajdziesz opryskiwacze ciśnieniowe, które różnią się pomiędzy sobą pojemnością, sposobem noszenia czy wyposażeniem dodatkowym. W mniejszych ogrodach wystarczą niewielki opryskiwacze ręczne, natomiast osobom posiadającym większe areały, polecamy opryskiwacze plecakowe lub wózkowe. Z kolei sadownikom i osobom mającym w ogrodzie wiele drzew i dużych krzewów, z pewnością przypadną do gustu opryskiwacze ciśnieniowe z lancą teleskopową, która umożliwi wykonanie precyzyjnego oprysku na większej wysokości.

W naszym sklepie oferujemy opryskiwacze różnych producentów, wśród których na szczególną uwagę zasługują opryskiwacze Marolex i Kwazar. To marki znane i cenione od lat, które są chętnie wybierane przez osoby zajmujące się profesjonalnym ogrodnictwem, rolnictwem i sadownictwem. Zapoznaj się ze szczegółami oferty, a potem wybierz opryskiwacz ciśnieniowy, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb.

Zobacz również inne opryskiwacze:

    pixel