Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Opryskiwacze elektryczne

( ilość produktów: 3 )

Ochrona roślin przed chorobami i szkodnikami to jedno z zadań należących do stałego repertuaru prac każdego ogrodnika, rolnika czy sadownika. W walce z nimi często stosuje się różne środki ochrony roślin, a ich rozpylanie najlepiej wykonać za pomocą opryskiwacza. Przy dużych powierzchniach warto jest zastosować opryskiwacz elektryczny, który znacznie przyspieszy i ułatwi wykonywanie oprysku.

Opryskiwacz elektryczny – wygodny i skuteczny

Poszukiwanie odpowiedniego opryskiwacza elektrycznego wymaga wyboru odpowiedniej pojemności i jego rodzaju. Pojemność zależy przede wszystkim od powierzchni i liczby roślin, które mają być opryskane. Im większa powierzchnia, tym większa pojemność. W niewielkich przydomowych ogrodach dobrze się sprawdzą małe opryskiwacze ręczne, ale będą one z pewnością niewystarczające w sadach, większych ogrodach czy na polach uprawnych. W takich miejscach lepsze będą opryskiwacze 15-20l, a najlepiej opryskiwacze elektryczne, które same utrzymują stałe ciśnienie cieczy. Dzięki akumulatorowi, który zastąpił ręczną pompkę, wykonywanie oprysku jest wygodniejsze i szybsze.

Opryskiwacz elektryczny – różne pojemności i modele

W naszym sklepie znajdziesz opryskiwacze elektryczne o różnej pojemności. Najmniejsze, czyli opryskiwacze 12l są wystarczające w małych sadach czy niewielkich gospodarstwach. Osoby posiadające większy areał to spryskania powinny wybierać opryskiwacze większe 15 lub 20l, które za jednym napełnieniem pozwolą opryskać cały obszar.

Dostępne w sklepie Rolmarket.pl opryskiwacze różnią się między sobą nie tylko pojemnością, ale również sposobem noszenia. Są wśród nich wygodne opryskiwacze plecakowe, jak również opryskiwacze wózkowe Wybór modelu zależy w dużej mierze od indywidualnych preferencji oraz od miejsca, w którym urządzenie ma być używane. Jeśli oprysk będzie się odbywał na terenie płaskim i dobrze dostępnym, to można z powodzeniem wybrać opryskiwacz wózkowy. Jeśli jednak większość oprysków będzie wykonywane na terenach trudnodostępnych, to lepszy będzie opryskiwacz plecakowy. Mając go na plecach można dotrzeć w każde, nawet najbardziej niedostępne miejsce.

Przejrzyj ofertę dostępnych w naszym sklepie opryskiwaczy i wybierz model najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. Wszystkie dostępne u nas opryskiwacze są świetnej jakości, a szczególnie polecam modele marki Marolex i Kwazar, które od lat cieszą się uznaniem profesjonalnych użytkowników sprzętu tego rodzaju.

    pixel