Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Opryskiwacze kwazar

( ilość produktów: 10 )

Poszukując opryskiwacza do sadu, ogrodu czy gospodarstwa wiele osób zwraca uwagę nie tylko na wielkość pojemnika, funkcjonalność urządzenia, ale i producenta, który za tym stoi. Osobom, które szukają produktów uznanych marek proponujemy opryskiwacze marki Kwazar. To urządzenia, dzięki którym wykonywanie oprysków będzie skuteczne, szybkie i wygodne.

Opryskiwacz Kwazar – polska marka warta uwagi

Kwazar to polski producent opryskiwaczy, który działa w branży od niemal 30 lat. Produkowane przez niego wyroby są eksportowane do wielu krajów świata. Firma może poszczycić się wieloma nagrodami otrzymanymi na targach i imprezach krajowych i międzynarodowych. Wszystkie te nagrody i wyróżniania są efektem ciężkiej pracy wkładanej w projektowanie i wykonanie opryskiwaczy, a innowacyjne rozwiązania i stała praca nad udoskonalaniem produktów sprawiły, że Kwazar może poszczycić się miejscem w czołówce polskich producentów opryskiwaczy.

Opryskiwacze Kwazar cieszą się uznaniem zarówno wśród profesjonalnych użytkowników tego sprzętu, a więc rolników, sadowników, ogrodników, ale również ogrodników amatorów i działkowców, którzy chętnie sięgają po opryskiwacze tej marki. Szeroki wybór modeli sprawia, że Kwazar oferuje zarówno małe opryskiwacze ręczne, opryskiwacze plecakowe, jak i opryskiwacze o większej pojemności czyli opryskiwacze polowe i rolnicze.

Opryskiwacz Kwazar – szeroki wybór modeli

W sklepie Rolmarket.pl znajdziesz opryskiwacze Kwazar w wielu różnych rodzajach. Najmniejsze, czyli ręczne opryskiwacze 0,5l, to urządzenia dla każdego, kto zajmuje się pielęgnacją roślin doniczkowych czy na balkonie. Są również opryskiwacze większe, o pojemności 2, 3 czy 6 l, które bez wątpienia powinny się znaleźć w wyposażeniu każdego właściciela ogrodu. Są też modele większe, 9, 12, 15 czy nawet 18l, po które chętnie sięgają sadownicy, rolnicy czy ogrodnicy. Z ich pomocą można wykonać oprysk na dość dużym areale, a dzięki dużej pojemności nie trzeba przerywać pracy, by przygotować kolejną porcję oprysku.

Firma Kwazar proponuje nie tylko opryskiwacze ciśnieniowe wykorzystujące ręczną pompkę, ale również opryskiwacze akumulatorowe, które utrzymują stałe ciśnienie podczas pracy. Dzięki temu wykonywanie oprysków jest szybsze i wygodniejsze. Opryskiwacze te są wyposażone w wygodne szelki, z pomocą których można założyć je jak plecak i w ten sposób równomiernie rozłożyć ciężar na plecach.

Zobacz również inne opryskiwacze:

    pixel