Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Lance do opryskiwacza

( ilość produktów: 4 )

Wykonywanie oprysków wymaga posiadania odpowiedniego sprzętu. Podstawowym jest oczywiście opryskiwacz, ale warto zwrócić również uwagę na jego elementy, wśród których na pierwszy plan wysuwa się lanca do opryskiwacza. Od jej wyboru może zależeć efektywność i skuteczność wykonywanego oprysku.

Lanca do opryskiwacza – teleskopowa i nie tylko

Lanca do opryskiwacza to standardowe wyposażenie każdego urządzenia tego rodzaju. Zwykle jest to zwyczajna lanca, z pomocą której można wykonywać opryski. W niektórych modelach dostępna jest lanca teleskopowa, którą doceniają szczególnie właściciele sadów i ogrodów z dużymi krzewami i drzewami. Przy jej użyciu punktowy oprysk na większej wysokości jest zdecydowanie łatwiejszy.

Są jednak lance dające jeszcze lepsze efekty i usprawniające proces opryskiwania. Można wybrać lancę poziomą, która idealnie się sprawdza przy wykonywaniu oprysku na polu, trawniku czy grządce. Dzięki niej możemy równomiernie opryskać wszystkie rosnące w opryskiwanym miejscu rośliny i mamy pewność, że stosowane środki ochrony roślin dotarły wszędzie. Lance te różnią się pomiędzy sobą długością ramienia i ilością dysz, więc można wybrać taką, która najlepiej pasuje do opryskiwanego miejsca, a szczególnie jego szerokości

Lanca do opryskiwacza – szeroki wybór modeli

W sklepie Rolmarket.pl znajdziesz lance do opryskiwacza w wielu różnych rodzajach. Dostępne są lance teleskopowe o długości nawet do 5m, lance poziome czy przyłącza bananowe. Te ostatnie idealne się nadają do wykonywania oprysków na polach truskawek, ogórków czy dyń. Specjalny kształt lancy sprawia, że gwarantują one dotarcie oprysku do wszystkich części rośliny.

Wybierając lancę do opryskiwacza dla siebie warto zwrócić szczególną uwagę na jej długość oraz ilość dysz i dopasować ją do własnych potrzeb. Dla sadowników lepsze będą lance teleskopowe, pozwalające wygodnie aplikować środki ochrony roślin na wyższych drzewach. Z kolei rolnicy i działkowcy docenią poziome lance z kilkoma dyszami, dzięki którym będzie można dokładnie opryskać szeroki pas na polu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lanc do opryskiwacza dostępnych w naszym sklepie. Jesteśmy przekonani, że wśród tak wielu dostępnych modeli znajdą się lance, które spełnia Twoje oczekiwania. Przejrzyj dostępne modele i zamów ten, z pomocą którego wykonywanie oprysków będzie dla Ciebie najwygodniejsze i najbardziej skuteczne.

Zobacz również inne opryskiwacze:

      pixel