Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Osłona herbicydowa do opryskiwacza

( ilość produktów: 2 )

Stosowanie środków ochrony roślin wymaga odpowiedniego wyposażenia oraz ostrożności, by walcząc z niechcianymi roślinami nie spowodować zniszczenia tych, na których istnieniu nam zależy. Do opryskiwania najlepiej użyć opryskiwacza, a do ochrony innych roślin przed stosowanymi środkami przyda się osłona herbicydowa do opryskiwacza.

Osłona herbicydowa – pomocna w walce z chwastami

Do opryskiwania ogrodu, sadu czy pola uprawnego wykorzystuje się różne środki ochrony roślin. Zadaniem jednych jest ochrona roślin przed szkodnikami czy grzybem, a inne mają pomagać walczyć z niechcianymi roślinami czyli z chwastami. O ile w przypadku tych pierwszych opryskuje się zwykle całe rośliny, o tyle środki chwastobójcze powinny być raczej stosowane punktowo. Pomocna w tym może być osłona herbicydowa do opryskiwacza, z pomocą której bez problemu wykonamy oprysk punktowy.

Osłona herbicydowa ma kształt kołnierza, który znacząco ogranicza pole oprysku. Dzięki temu mamy większą kontrolę nad miejscem wykonywania oprysku i możemy chronić inne rośliny, które mogłyby negatywnie zareagować na podane środki. Stosowanie osłony dobrze się sprawdza na trawnikach położonych w sąsiedztwie rabat kwiatowych. Wykorzystanie opryskiwacza z lancą osłoniętą osłoną herbicydową umożliwia spryskanie wyłącznie terenu występowania chwastów, przy jednoczesnej ochronie roślin, które mogłyby się przypadkowo znaleźć w polu oprysku.

Osłona herbicydowa do opryskiwacza – wybierz model do swojego opryskiwacza

W naszym sklepie znajdziesz osłony herbicydowe znanych marek, którzy są liderami w produkcji opryskiwaczy. Każdy z producentów zaleca stosowanie osłony herbicydowej odpowiednio dopasowanej do modelu posiadanego opryskiwacza. Przed zakupem polecamy zatem sprawdzić markę i model opryskiwacza, a dopiero potem dokonać zamówienia osłony.

W sklepie Rolmarket.pl oferujemy osłony herbicydowe Marolex dopasowane do opryskiwaczy Marolex oraz osłony Kwazar, które przeznaczone się dla posiadających opryskiwacz Kwazar. W opisie produktu znajdziesz szczegółowe informacje na temat modeli, do których pasują wymienione wyżej osłony, więc dla pewności sprawdź, czy na liście znajduje się posiadany przez Ciebie model opryskiwacza. Jeśli wszystko się zgadza, to złóż zamówienie, a potem przekonaj się sam, że osłona herbicydowa znacząco podniosła skuteczność stosowanego oprysku.

    pixel