Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Opryskiwacze plecakowe

( ilość produktów: 13 )

Opryskiwanie roślin w ogrodzie, sadzie czy na polu uprawnym pozwala podać roślinom zarówno nawozy jak i środki ochrony roślin. Do wykonania tych czynności przydaje się odpowiedni sprzęt, dzięki któremu opryskiwanie przebiega szybko i wygodnie. Osobom poszukującym opryskiwaczy pozwalających na opryskanie większych powierzchni polecamy opryskiwacze plecakowe.

Opryskiwacz plecakowy – wygodny w użytkowaniu

Opryskiwacz plecakowy to urządzenie, które składa się z pojemnika na ciecz, system rurek oraz system służący do wytworzenia odpowiedniego ciśnienia. Do tego celu służy pompka, z pomocą której możemy wytworzyć ciśnienie wewnątrz pojemnika. Opryskiwacze mogą być również wyposażone w lance teleskopowe, z pomocą których można wykonać oprysk na większych drzewach owocowych oraz w osłonę herbicydową, służącą do ochrony innych roślin przed stosowanym opryskiem.

Opryskiwacz plecakowy może mieć pojemność od 12-20l, a wraz ze wzrostem jego wielkości rośnie również jego waga. Jest on wyposażony w wygodne uszy oraz jest odpowiednio wyprofilowany, by dobrze przylegał do pleców. Równomierne rozłożenie ciężaru sprawia, że mimo swojej wagi jest wygodny w użytkowaniu i można z jego pomocą wykonywać opryski zarówno na polach uprawnych, jak i oprysk rabaty, trawnika czy żywopłotu. Modele wyposażone w lancę teleskopową pozwalają także na oprysk większych krzewów czy drzewek owocowych, w celu ochrony ich przed szkodnikami czy chorobami.

Opryskiwacze plecakowe – różne wielkości i modele

W sklepie Rolmarket.pl znajdziesz opryskiwacze plecakowe kilku producentów. Na szczególną uwagę zasługują opryskiwacze Kwazar i Marolex, które cieszą się dobrą renomą od wielu już lat. Ich dobra jakość została już wielokrotnie potwierdzona przez profesjonalnych użytkowników, a ich walory doceniają również ogrodnicy amatorzy. Opryskiwacze plecakowe dobrze się nadają do opryskiwania większych powierzchni, których opryskiwanie z pomocą ręcznego oprysku byłoby bardzo niewygodne i czasochłonne.

Zapraszamy do przejrzenia szczegółowo oferty opryskiwaczy plecakowych dostępnych w naszym sklepie. Polecamy dobrać rozmiar odpowiedni do areału, który ma być opryskiwany, bo dzięki temu będzie można wygodnie i szybko wykonać opryski. Warto zatem zwrócić uwagę na pojemność opryskiwania, długość lancy oraz wyposażenie dodatkowe, bo wszystkie te elementy mają wpływ na komfort i czas wykonania oprysku.

    pixel